اخبار
 انتشار: 22 اسفند 1402
   مشاهده: 215

  .آغاز عملیات اجرایی نصب تابلوهای جدید راهنمای مسیر شهر اهواز

 معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز از آغاز عملیات اجرایی نصب تابلوهای جدید راهنمای مسیر کلانشهر اهواز خبر داد.

     به گزارش امور ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز؛ دکتر سلیمانی، با اعلام این خبر افزود، پس از ۱۲ سال، با تعریف این پروژه در معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز و انعقاد قراردادی به ارزش ۱۶۵ میلیارد ریال، از چند ماه پیش فرایند ساخت تابلوهای راهنمای مسیر آغاز شد که طی ماه گذشته، تابلوهای متعددی در سطح معابر شهر نصب گردید.
.

 وی افزود: اکنون و در مرحله بعدی این پروژه، نصب تابلوهای بالاسری تقاطع های غیر همسطح، زیرگذرها و پلهای رودخانه ای آغاز شده که در همین راستا، تابلوهای تقاطع غیر همسطح شهید کجباف (چهارشیر) در حال نصب می باشند. همچنین تابلوهای تقاطع های غیرهمسطح شهید سوداگر، ولایت، شهدای مدافع حرم، خلیج فارس و ... نیز ساخته شده است که روزانه عملیات نصب آنها انجام خواهد شد.
.

 سلیمانی اذعان داشت: پس از دو سال برنامه ریزی و تلاش بی وقفه در معاونت حمل و نقل و ترافیک، کم کم نتیجه صبر و اعنثتماد شهروندان به حوزه مدیریت شهری نمایان می شود و به زودی شهروندان شاهد رونمایی از دستاوردهای جدید از جمله اتوبوسهای خریداری شده خواهند بود.
.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری، همچنین از آغاز عملیات اجرایی ایستگاه بی آر تی چهارشیر، در ضلع غربی تقاطع غیر همسطح شهید کجباف خبر داد و اعلام نمود در تلاشیم سازه ایستگاه اول تا قبل از تحویل سال، در محل نصب شود.


نویسنده خبر:
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار