اخبار
 انتشار: 26 اسفند 1402
   مشاهده: 139

  پیام تبریک سرپرست سازمان قطار شهری اهواز به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضانابوالقاسم محبوبی سرپرست سازمان قطار شهری اهواز در پیامی فرارسیدن ماه رمضان، ماه مهمانی خدا را به مسلمانان و مردم شریف و شهید پرور اهواز و به ویژه پرسنل خدمت گذار شهرداری اهواز تبریک گفت.
بسم الله الرحمن الرحیم
شهر رمضان الذی انزل فیه القرآن هدی للناس وبینات من الهدی و الفرقان
ابوالقاسم محبوبی سرپرست سازمان قطار شهری اهواز در پیامی فرارسیدن ماه رمضان، ماه مهمانی خدا را به مسلمانان و مردم شریف و شهید پرور اهواز و به ویژه پرسنل خدمت گذار شهرداری اهواز تبریک گفت.
در این پیام آمده:
دیگر بار نسیم خوشی وزیدن گرفت و هلال ماه پر برکت و سراسر رحمت رمضان رخ نمود. ماه رمضان، ماه آگاهی بیشتر از حقایق هستی است و این هدف در سایه نور تلاوت قرآن و تدبر در آن به دست می آید. ماه رمضان، فرصتی برای دعا و نیایش و شب زنده داری و تمسک جستن از درگاه باری تعالی است که عشق ملکوتی و انس با محبوب جاودانه را پدید می آورد و شهد مناجات و نیایش را در کام انسان می ریزد. امیدوارم بر آن باشیم در این ماه عزیز فرصت را غنیمت شمرده و از لحظه لحظه توفیق درک ماه شریف رمضان غافل نشویم.اینجانب ضمن تبریک صمیمانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمین در این ماه پرفضیلت، از خدای بزرگ توفیق درک اوقات این ماه شریف را برای همه عزیزان مسئلت می نمایم. امیدوارم با سربلندی از این امتحان الهی بیرون آمده و از ذخیره بی پایان رمضان، توشه ای برای فردای خویش اندوخته کنیم
ابوالقاسم محبوبی
سرپرست سازمان قطار شهری اهواز

نویسنده خبر: م. حمادی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار