اخبار
 انتشار: 03 فروردین 1403
   مشاهده: 163

  نصب المان های موقت نوروز درسطح مناطق هشتگانه شهردای اهواز

به گزارش اداره ارتباطات سازمان زیباسازی شهرداری اهواز: سجاد حیدری مدیر عامل سازمان با اعلام این خبر و با اشاره به اینکه برنامه ریزی برای نصب المان های نوروزی ازچند ماه قبل انجام شده بود، اظهار داشت ۱۹ عدد المان و نماد فرهنگی با مضامین نوروز ،در آستانه فرا رسیدن سال جدید خورشیدی، در مناطق هشتگانه شهر اهواز نصب و به نمایش گذاشته شد.
سجاد حیدری درخصوص نصب المانهای نوروزی گفت: انتخاب این المان های نوروزی بر اساس ایجاد روحیه بهاری و فضای نوروزی در شهر صورت گرفته که این المانها شامل المان آکواریوم ماهی،المان حلقه پروانه،المان قطار خانواده،المان محله ما، المان دم ماهی،المان عکاسخانه،المان طوطی،دو عدد المان عدد 1403،المان ماه و تسبیح می باشند.
و همچنین تعداد ۷ المان از سال گذشته که شامل دو المان نوروزتان پیروز ، المان عمو نوروز ،سه عددالمان ۱۴۰۳ و اژدها و المان استند شکوفه و عیدتان مبارک ترمیم و بازسازی شدند و توسط این سازمان در سطح شهر نصب گردیدند.
مدیر عامل سازمان زیباسازی در پایان گفت:طرح های نوروزی در پارکها و میادین مناطق هشتگانه شهرداری اهواز نصب شده اندکه جلوه بصری و زیبایی شهر را دو چندان نمودند.

نویسنده خبر: روابط عمومی. زیباسازی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار