اخبار
 انتشار: 06 فروردین 1403
   مشاهده: 68

  عملیات دفع هدایت آب‌های سطحی در منطقه ۷ ادامه دارد

همزمان با آغاز بارش رحمت الهی در آسمان کلانشهر اهواز کلیه نیروهای خدماتی و ستادی شهرداری منطقه ۷ به حالت آماده باش کامل درآمدند.
به گزارش اداره ارتباطات منطقه ۷ شهرداری اهواز؛ همزمان با آغاز بارش رحمت الهی در آسمان کلانشهر اهواز در روز یکشنبه پنجم فروردین ماه کلیه نیروهای عملیاتی و ستادی مجموعه شهرداری منطقه ۷ به حالت آماده باش کامل درآمدند.

بر اساس این گزارش، در این عملیات کلیه نیروهای خدماتی، امدادی و همچنین ماشین آلات دفع هدایت آب‌های سطحی، قبل از آغاز بارش باران در سطح حوزه استحفاظی شهرداری منطقه ۷ در مکان های از پیش تعیین شده مستقر شدند.

در این عملیات بیش از ۲۰ خودروی تانکر مکنده، ۵ دستگاه پمپ SP و همچنین ایستگاه‌های سپتیک و تخلیه آب های سطحی به حالت عملیاتی درآمدند.

در این عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر اهواز، شرکت فولاد اکسین، شرکت گاز استان خوزستان و شرکت آب غدیر بعنوان دستگاه های معین شهرداری منطقه هفت اقدام به خدمات رسانی کردند.

در ادامه اشاره می‌شود، کلیه امکانات به کار گرفته شده جهت دفع و هدایت آب‌های سطحی در حوزه استحفاظی شهرداری منطقه ۷ در نقاط آبگیر و بحرانی این مجموعه از قبیل خیابان آلبوغبیش و خیابان ۴۵ متری شهرداری، خیابان لاله واقع در کوی سلطان منش، خیابان شریعتی چهارراه نهج البلاغه، خیابان ادیب و خیابان ۵ سپیدار در بلوار انصار غربی و کوی رمضان مستقر شدند.

در پایان شایان ذکر است امدادرسانی و تخلیه آب های سطحی از سطح معابر حوزه استحفاظی شهرداری منطقه ۷ از سوی نیروهای خدوم خدمات شهری تا تردد راحت شهروندان در معابر ادامه خواهد داشت.

نویسنده خبر: میلاد معصومی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار