اخبار
 انتشار: 17 فروردین 1403
   مشاهده: 77

  دعوت مدیر عامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی،به حمایت از همه مظلومان جهان در راهپیمایی روزجهانی قدس*

 

🔹️به گزارش امور ارتباطات سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی صادق کهوازی مدیر عامل سازمان، گفت: همانگونه که 
رهبرمعظم انقلاب فرمودند:«مسئله غزه مسئله یک تکه سرزمین نیست؛ مساله فلسطین فقط مسئله جغرافیا نیست؛ مسئله بشریت است؛ مسئله انسانیت است.»
بار دیگر روز جهانی قدس،روزحمایت از مردم مظلوم فلسطین،روز لبیک همه مسلمانان و آزادگان جهان به فریاد ظلم ستیزی امام خمینی(ره) فرا رسید ه است. 
وی همچنین افزود: روز قدس،روز تجدید پیمان با آرمان های اصیل انقلاب اسلامی،روز برائت از یزیدیان زمان و روز حمایت از همه مظلومان جهان است. 

این روزها جنایات اسرائیل در غزه،روز قدس را به یک نهضت فراگیر جهانی علیه این رژیم جعلی کودک کش تبدیل کرده و دایره اسرائیل ستیزی و حمایت از مردم  مظلوم فلسطین از مرزهای جغرافیایی ایران و حتی جهان اسلام فراتر رفته و همه انسان های آزاده را در سراسر جهان شامل می شود.

مدیر سازمان سرمایه گذاری افزود:  در این میان ابتکار بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) در نامگذاری جمعه آخرماه مبارک رمضان بنام روز قدس و رهنمودهای مقام معظم رهبری و همچنین حمایت های بی دریغ ملت ایران از مردم فلسطین در گسترش این نهضت جهانی نقش ویژه داشته است. 


کهوازی در خاتمه یادآوری کرد: 
همگان نیک می دانید راهپیمایی روز قدس امسال نسبت به سالهای گذشته از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار است.ادامه نسل کشی و جنایات وحشتناک اسرائیل در غزه و حمله ناجوانمردانه و وحشیانه اخیر رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق سوریه و شهادت چند تن از فرماندهان و مستشاران کشورمان از جمله عواملی هستند که بر اهمیت این روز افزوده است. 

اینجانب بعنوان خادم  انقلابی و متدین ضمن گرامیداشت این روز،از مردم شریف و همیشه در صحنه میهن عزیزم دعوت می کنم با حضور باشکوه وحماسی خود در راهپیمایی روزجهانی قدس به ندای امام راحل(ره) و رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای لبیک گفته و حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کنند.


نویسنده خبر: اکرم عامری
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار