اخبار
 انتشار: 20 فروردین 1403
   مشاهده: 81

  اعلام جزییات بیشتر دومین رقابت نمای برتر ساختمانی اجرا شده در اهواز

معاون شهرسازی و معماری شهرداری اهواز با اشاره به تمدید زمان شرکت در دومین رقابت نمای برتر ساختمانی اجرا شده در اهواز، جزییات بیشتری از این رقابت را اعلام کرد.
به گزارش امور ارتباطات معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اهواز، هدایت اله زارع زاده افزود: اهداف مختلفی از برگزاری این رقابت که به همت اداره کل طراحی شهری و معماری برگزار می شود را دنبال می کنیم که از آن جمله می توان به حفظ اصالت معماری ایرانی و توجه به هویت بومی و اقلیمی شهر اهواز، اهمیت نورپردازی و توجه به نمای شب و استفاده از مصالح بادوام، استاندارد و مقاوم در برابر شرایط جوی اشاره کرد.

معاون شهردار اهواز با اعلام اینکه کلیه نماهای ارسالی باید دارای تاییدیه از کمیته نما باشند اظهار کرد: در داوری آثاررسیده¬ چهار معیار مدنظر بوده که شامل معیارهای طراحی، هویتی، فنی وحقوقی است.

وی با اشاره به بهره مندی از نظرات کارشناس در فراخوان جدید، اظهار کرد: پس از برگزاری نخستین دوره رقابت نمای برتر با جمع آوری و بررسی نظرات کارشناسان کوشیدیم این دوره را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم.

زارع زاده با در پایان با دعوت از کلیه مهندسین طراح جهت شرکت در این مسابقه گفت: مطابق برنامه زمان بندی اولیه 18 فروردین پایان مهلت شرکت در این رقابت بود که با توجه به شرایط، مقرر شد مهلت دریافت آثار تا پایان وقت اداری یکشنبه 9 اردیبهشت ماه تمدید شود و در سریعترین زمان ممکن داوری آثار توسط اساتید برجسته حوزه معماری انجام شده و طی مراسمی جوایز نفیسی به برگزیدگان اهدا می شود.

نویسنده خبر: امین عنایتی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار