اخبار
 انتشار: 02 اردیبهشت 1403
   مشاهده: 68

  پروژه زیرسازی خیابان‌های فنی و حرفه‌ای

عملیات اجرایی زیرسازی خیابان‌های فنی و حرفه‌ای در منطقه ۷ شهرداری اهواز از سوی معاونت فنی و عمرانی این مجموعه آغاز شد.
به گزارش اداره ارتباطات منطقه ۷ شهرداری اهواز؛ عملیات اجرایی زیرسازی خیابان‌های فنی و حرفه‌ای واقع در ناحیه ۳ خدمات شهری منطقه ۷ از سوی معاونت فنی و عمرانی مجموعه شهرداری منطقه ۷ در حال انجام می‌باشد.

بر پایه این گزارش، فرامرز نجف‌پور مدیر منطقه ۷ شهرداری اهواز توضیح داد: این پروژه با مبلغی بالغ بر ۷۵ میلیارد ریال از سوی معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۷ با هدف رفاه و آسایش حال شهروندان ساکن در این محدوده صورت گرفته است.

وی با اشاره به محدوده اجرای این پروژه افزود: در این پروژه مقرر شده تا معابر منتهی به منازل در فنی حرفه‌ای، خیابان ۱۳ حصیرآباد و منازل در کمیته امداد از سوی معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۷ زیرسازی و روکش آسفالت شود.

نجف پور با بیان اینکه هدف از اجرای این پروژه زیرسازی و روکش آسفالت معابر خاکی در حوزه استحفاظی شهرداری منطقه ۷ می‌باشد، اظهار کرد: مساحت اجرایی این پروژه ۲۱۰۰ متر مربع می‌باشد که عملیات‌هایی همچون زیرسازی و قیرپاشی آن صورت تا کنون صورت گرفته است و به زودی عملیات روکش آسفالت آن نیز انجام خواهد شد.

مدیر منطقه هفت شهرداری کلانشهر اهواز در پایان خاطرنشان کرد: پروژه های نظیر پیاده رو سازی و کفپوش گذاری، اجرای عملیات لوله گذاری شبکه انتقال آب خام و زیرسازی و آسفالت معابر خاکی از جمله پروژه های مهم معاونت فنی و عمرانی این مجموعه می‌باشد.

نویسنده خبر: میلاد معصومی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار