اخبار
 انتشار: 08 اردیبهشت 1403
   مشاهده: 109

  آتش سوزی انبار روغن مهار شد

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از مهار آتش سوزی در انبار روغن خودرو خبر داد

   به گزارش اداره ارتباطات  سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري اهواز کوروش سبزعلی اظهار کرد: آتش سوزی در انبار بزرگ روغن در منطقه زرگان اهواز با تلاش همه جانبه آتش نشانان خاموش شد و نگرانی‌ها از سرایت آتش به ساختمان های همجوار محل حادثه پایان یافت.

وی افزود: این آتش سوزی ساعت 19:03 مورخ ۶ اردیبهشت 1403 در منطقه زرگان اهواز، اتفاق افتاد که با تلاش ایثارگرانه بیش از ۳۰ نفر از ماموران سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز کنترل و پس از حدود ۵ ساعت عملیات بی وقفه آتش نشانی، مهار و به طور کامل خاموش شد.

 

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: به محض اعلام وقوع این رخداد به ستاد فرماندهی آتش نشانی، آتش نشانان با ۸ خودرو آتش نشانی در محل حادثه حاضر و عملیات مهار آتش سوزی را آغاز کردند.

 

سبزعلی اظهار داشت: در اولین اقدام با هماهنگی دستگاه‌های امدادی برای جلوگیری از بروز حوادث احتمالی دیگر، نسبت به قطع شبکه‌های برق و گاز محل وقوع حادثه اقدام شد، برای مقابله با این آتش سوزی، آتش نشانان با تجهیزات کامل، چند دستگاه تانکر آب و خودروهای حریق در محل حادثه حاضر شدند و فعالیت همه جانبه و سرعت عمل آنان باعث شد تا حادثه‌ای که ممکن بود آبستن فاجعه‌ای بزرگ وخطرناک باشد در کنترل کامل قرار گیرد و آتش سوزی خاموش شود.

 

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در مورد علت بروز این حادثه اظهار کرد: کارشناسان سازمان آتش نشانی اهواز در حال بررسی علت رخداد این حادثه و میزان خسارت مالی وارد شده هستند و این حادثه خوشبختانه هیچ مصدومی و فوتی نداشت.


نویسنده خبر: روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار