اخبار
 انتشار: 15 اردیبهشت 1403
   مشاهده: 52

  تداوم عملیات دفع آب‌های سطحی در کوی سپیدار

عملیات دفع آب‌های سطحی در منطقه هفت ادامه دارد.
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه هفت شهرداری اهواز؛ عملیات دفع آب‌های سطحی به همت نیروهای خدوم شهرداری منطقه ۷ به ادامه دارد.


فرامرز نجف‌پور مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز در این رابطه گفت: با اعلام آغاز بارندگی‌ها از بعد از ظهر روز جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه کلیه نیروهای خدماتی و ستادی شهرداری منطقه هفت با بسیج امکانات و ماشین آلات به صورت آماده باش درآمدند.

فرامرز نجف‌پور شدت بارش باران در کلانشهر اهواز را یکباره و رگباری توصیف و بیان کرد: ظرفیت شبکه فاضلاب و دفع آب‌های سطحی محدود است و به علت بارش‌های شدید و رگباری حجم زیادی از آب باران وارد شبکه فاضلاب و شبکه دفع آب‌های سطحی می‌شوند و جهت تخلیه کامل آب باران نیاز به فرصت می‌باشد.

وی با اشاره به اینکه تا کنون بسیاری از محلاتی که دچار آبگرفتگی شده بودند، مانداب آنها فروکش کرده است، اظهار داشت: آبگرفتگی محلاتی از قبیل خرم‌کوشک، عامری، خیابان ۴۵ متری شهرداری، بلوار لاله کوی سطانمنش، خیابان شهید آلبوغبیش و کوی رمضان مرتفع شده و تردد در معابر این محلات به حالت عادی برگشته است.

این مقام مسئول با بیان اینکه کوی سپیدار خط القعر حوزه استحفاظی شهرداری منطقه هفت می‌باشد، یادآور شد: آخرین نقطه ای که در محدوده منطقه هفت آبگرفتگی آن رفع خواهد شد محله سپیدار است که هم اکنون (ساعت ۶ صبح روز شنبه پانزدهم اردیبهشت ماه) نیز این عملیات به قوت خود ادامه دارد.

فرامرز نجف‌پور ضمن تشکر از شرکت‌های معین منطقه هفت شهرداری اهواز عنوان کرد: شرکت فولاد اکسین، شرکت آب غدیر خوزستان و شرکت ملی گاز استان خوزستان و دیگر سازمان های شهرداری اهواز کمک شایانی در عملیات دفع و هدایت آب های سطحی این مجموعه را داشته‌اند که بدینوسیله از همه این عزیزان تقدیر و تشکر میکنم.

مدیر منطقه هفت شهرداری کلانشهر اهواز در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان فهیم اذعان داشته باشند که خدمتگزاران آنها در شهرداری تمام تلاش خود را می‌کنند تا سطح آبگرفتگی ها فروکش کرده و معابر این محله هر چه زودتر به حالت عادی برگردد.

نویسنده خبر: میلاد معصومی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار