اخبار
 انتشار: 15 اردیبهشت 1403
   مشاهده: 100

  نظارت شهردار اهواز بر عملکرد دفع و هدایت آب‌های سطحی منطقه

رضا امینی شهردار اهواز با حضور در کوی سپیدار بر عملکرد نیروهای خدماتی شهرداری منطقه ۷ نظارت کرد.
به گزارش اداره ارتباطات منطقه ۷ شهرداری اهواز؛ بعد از ظهر روز جمعه چهاردهم اردیبهشت ماه رضا امینی شهردار کلانشهر اهواز با حضور در کوی سپیدار از عملکرد نیروهای خدماتی در عملیات دفع و هدایت آب‌های سطحی بازدید به عمل آورد.

رضا امینی شهردار کلانشهر اهواز به همراه علی شمسی معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری کلانشهر اهواز از نحوه عملکرد نیروهای خدماتی شهرداری منطقه ۷ در عملیات دفع و هدایت آب‌های سطحی در کوی سپیدار بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید امینی با بیان اینکه میزان بارش رحمت الهی در کلانشهر اهواز بیش از ۳۰ میلیمتر بوده است، عنوان کرد: تمامی هم و غم کارکنان شهرداری اهواز تخلیه آب‌های سطحی از سطح معابر این شهر با تمام توان می‌باشد.

وی افزود: تمام تلاش شهرداری اهواز بر این است تا ۲۴ ساعت آینده حدود ۸۰ درصد از آبگرفتگی معابر کلانشهر اهواز را مرتفع و تردد خودروها و شهروندان را به حالت عادی برگرداند.

شهردار اهواز در پایان با تشکر از سازمان‌های معین شهرداری اهواز در ایام بارندگی خاطرنشان کرد: از تمامی سازمان‌ها، ادارات و ارگان‌هایی در کنار شهرداری اهواز تلاش کردند تا آبگرفتگی سطح معابر شهر اهواز به حالت عادی برگردد تشکر می‌کنیم.

نویسنده خبر: میلاد معصومی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار