اخبار
 انتشار: 17 اردیبهشت 1403
   مشاهده: 62

  شهرداری منطقه 6 اهواز در آماده باش کامل جهت مدیریت بحران آبگرفتگی پس از بارش باران

سید رشید شجاعی مدیر منطقه 6 شهرداری اهواز از آماده باش کامل کلیه ی نیروهای منطقه جهت جمع آوری و دفع آبهای سطحی حاصل از بارندگی خبر داد .
به گزارش اداره ارتباطات منطقه 6 شهرداری اهواز ، سید رشید شجاعی مدیر منطقه با اعلام این خبر گفت: آماده باش کامل و فعالیت شبانه روزی نیروهای ستاد جمع آوری و دفع |آبهای سطحی در تمام معابر منطقه مستقر و در آماده باش کامل هستند.

وی در ادامه اظهار کرد: با اعلام اداره هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی به استان نیروهای ستاد جمع آوری و دفع آبهای سطحی این منطقه در آماده باش کامل بوده و همزمان با شروع بارش باران عملیات جمع آوری و دفع آبهای سطحی معابر فعالیت خود را آغاز خواهد کرد .

وی به فعالیت شبانه‌روزی نیروهای شهرداری این منطقه نسبت به جمع آوری، دفع و پاکسازی معابر منطقه طی روزهای گذشته و در حال حاضر اشاره کرد و گفت: استقرار مکنده ها در معابر سطح منطقه ، نصب پمپ های اس پی سیار ، سوخت گیری ایستگاههای پمپاژ واقع در محدوده حوزه و فعال کردن کلیه ی سپتیک ها به طور اتوماتیک و نصب پمپ لجن کش و همچنین راه اندازی سریع پکپ های واقع در خیابانها، از معدود اقداماتی است که جهت دفع آبهای سپتیک و جلوگیری از تجمع آب بارندگی در خیابانها و معابر توسط کلیه ی نیروهای خدماتی و ستادی منطقه انجام شد.

مدیر منطقه 6 در پایان گفت : اقدامات در حال انجام جهت دفع آبهای سطحی تا پاکسازی کامل معابر از هر گونه آبگرفتگی ادامه خواهد داشت .

نویسنده خبر: سلیمه حمادی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار