اخبار
 انتشار: 18 اردیبهشت 1403
   مشاهده: 92

  بهسازی و ساماندهی سرویس های بهداشتی پارک آلاله


مدیر منطقه شش شهرداری اهواز از ساماندهی سرويس های بهداشتي موجود در پارك ها و عرصه ی سبز محدوده خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات منطقه شش شهرداری اهواز ،سید رشید شجاعی نژاد مدیر منطقه با اشاره به ضرورت وجود فضاهاي بهداشتي در پارك ها و فضاهاي سبز شهري گفت: با همت و تلاش حوزه معاونت فنی عمرانی منطقه سرویس های بهداشتی واقع در اماکن عمومی ساماندهی می شود.

وی در ادامه افزود : در جریان عملیات بهسازی سرویس های بهداشتی در حال حاضر این عملیات در پارک آلاله فعالیت خود را آغاز کرد و همچنان فعال است.

شجاعی نژاد ضمن اشاره به مراحل انجام این عملیات گفت : اجرای لوله کشی ، دیوار کشی بین دیوارها ، برق کشی ،بتن ریزی ، شیب بندی و اجرای عملیات کاشی کاری سرامیک و همچنین تهیه و نصب درب های پی وی سی از جمله اقدامات صورت گرفته در این عملیات است.

این مقام مسئول اظهار داشت: این پروژه که اعتباری برابر با 4 میلیارد و 4 صد میلیون ریال را به خود اختصاص داد تا کنون 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

شجاعی نژاد، هدف از انجام اين اقدامات را بهسازي فضاهاي شهري ،رفع عيب و نقص سرويس هاي بهداشتي و جلب رضايت مندي شهروندان دانست و تصريح كرد: گسترش بهداشت عمومي نقش پيشگيرانه در مقابله با بيماري ها و كمك به بهداشت عمومي شهر دارد.

مدیر منطقه شش در پایان از شهروندان خواست تا در پاكيزگي و نگهداري اموال عمومي از جمله سرويس هاي بهداشتي و هر آنچه متعلق به شهر و شهروند است كوشا باشند.

نویسنده خبر: سلیمه حمادی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار