اخبار
 انتشار: 20 اردیبهشت 1403
   مشاهده: 222

  ارزیابی شایستگی های عمومی مدیران مناطق، روسا و مدیران عامل سازمان های شهرداری اهواز انجام شد

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز از ارزیابی شایستگی های عمومی مدیران مناطق، روسا و مدیران عامل سازمان های شهرداری خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز، حجت الاسلام دکتر جاسم موسی پور بیان کرد؛ ارزیابی شاخص های شایستگی های عمومی مدیران حرفه ای برای مدیران مناطق، روسا و مدیران عامل سازمان های شهرداری طی ۲ مرحله در آموزشکده فنی و حرفه ای شهید چمران و دانشگاه امیرالمومنین انجام شد.

وی اظهار کرد: افراد چنانچه بخواهند شایستگی هایشان را توسعه دهند ابتدا باید نقاط قوت و ضعفشان را بشناسند سپس نسبت به نقاط قوت و ضعف خود اقدام آموزشی لازم را انجام دهند.

موسی پور با اشاره به اینکه کانون های ارزیابی نموداری از شایستگی ها را ارزیابی می کنند، بیان کرد: ارزیابی توسط کانون قبل از آموزش بوده و شناختی برای افراد است.

وی با بیان اینکه برای مدیران پایه، میانی و ارشد شایستگی های مختلفی احراز می شود، اظهارکرد: شاخص های شایستگی برای مدیران مناطق، روسا و مدیران عامل سازمان ها شامل مسئولیت پذیری، تعهد و تعلق سازمانی، تفکر و تحلیل و حل مسئله، تیم و شبکه سازی، روحیه جهادی، هدف گرایی و هدایت عمکرد و ... می باشد که ارزیابی بر این اساس انجام می شود.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی در پایان بیان کرد: نتایج این ارزیابی بدون تردید در آینده راه را بر شایسته سالاری در انتصابات و کادرسازی هموار خواهد کرد.

 


نویسنده خبر: معاونت برنامه ریزی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار