اخبار
 انتشار: 23 اردیبهشت 1403
   مشاهده: 49

  تداوم عملیات پاکسازی، خاک و نخاله برداری و تسطیح زمین های خالی در خیابان های نفت و اسفند در کوی گلستان

مدیر منطقه ۴ شهرداری اهواز از نخاله‌برداری و تسطیح زمین های خالی در خیابان های نفت و انتهای خیابان اسفند وخیابان اقبال جنوبی در کوی گلستان در راستای طرح ساماندهی زمین های خالی در سطح منطقه خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه چهار اهواز، مهندس اسماعیل عالیپور مدیر منطقه با اشاره به تسطیح، خاکبرداری و نخاله‌برداری خیابان های نفت و انتهای خیابان اسفند و اقبال جنوبی در کوی گلستان، اظهار کرد: این اقدام در راستای بازدیدهای انجام شده و به منظور ارتقا و احیای سیما و منظر شهری و همچنین نظافت عمومی منطقه درحال انجام است.

وی افزود: با توجه به وسعت منطقه و وجود زمین‌های خالی متأسفانه نخاله‌های ساختمانی توسط برخی افراد در این زمین ها انباشته و رهاسازی می‌شود، که در این راستا نخاله‌برداری و تسطیح این زمین ها خالی در دستور کار خدمات شهری قرار گرفته که با برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی درحال انجام است.

وی با اشاره به اینکه این طرح به صورت مستمر در سطح معابر درحال انجام است، بیان کرد: اجرای عملیات نخاله‌برداری و تسطیح زمین‌های خالی واقع در برخی از خیابان‌های این منطقه با استفاده ازماشین آلات وتجهیزات و با همکاری نیروی انسانی اجرایی می‌شود.

مهندس عالیپور در پایان افزود: با وجود تذکرات و هشدارهای قانونی اعلام شده، متأسفانه شاهد رهاسازی نخاله‌های ساختمانی توسط برخی افراد در این زمین‌ها بودیم که‌ امیدواریم شهروندان همکاری بیشتری در این زمینه با شهرداری داشته باشند.

نویسنده خبر:
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار