اخبار
 انتشار: 26 اردیبهشت 1403
   مشاهده: 149

  تشریح علت اخلال در جمع‌آوری زباله‌های منطقه ۶ اهواز توسط معاون محیط زیست و خدمات شهری

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری اهواز علت اخلال در جمع‌آوری زباله‌های منطقه ۶ اهواز را بیان کرد.

شمس اظهار کرد: از ابتدای حضور در معاونت محیط زیست و خدمات شهری شاهد نظارت ضعیف شهرداری، قراردادهای یک‌طرفه و نفوذ و لابی سنگین پیمانکاران بودیم که با حمایت شهردار و اکثریت اعضای شورا، اصلاح وضعیت سرلوحه کار بنده قرار گرفت.

معاون محیط زیست و خدمات شهری افزود: کم انصافی است که اصلاحات صورت گرفته بر قراردادها به نفع شهروندان اهوازی، افزایش نظارت‌ها بر عملکرد پیمانکاران و اصلاح نظام برخورد شهرداری با آن‌ها دیده نشود.

وی خاطرنشان کرد: قبل از حضور و استقرار تیم مدیریتی جدید در شهرداری اهواز، سالانه ۲۵۰ تا ۳۰۰ اعتصاب کارگری داشتیم که امروز به کمتر از انگشتان یک دست رسیده است، زیرا در این دوره هیچ مدیر، کارشناس و کارمند ستادی، قبل از کارگرهای شریف اهوازی حقوق خود را نمی‌گیرند.

شمس اضافه کرد: بیمه، سنوات و مزایای کارگران در اولویت قرار گرفته است و شهردار و من به‌عنوان معاون او، در دسترس کارگرها قرار داریم و به‌طور مداوم در جمع آن‌ها حاضر می‌شویم و پای صحبت‌های آن‌ها می‌نشینیم.

وی بیان کرد: مبارزه با زیاده‌خواهی موجب اختلال چند ساعته در جمع‌آوری زباله‌های منطقه ۶ شد که با برنامه‌ریزی و همکاری سازمان خدمات موتوری و سایر مناطق شهرداری، مشکل به‌طور کامل حل شد.


نویسنده خبر: روابط عمومی خدمات شهری
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار