اخبار
 انتشار: 09 خرداد 1403
   مشاهده: 144

  آغاز مرحله دوم آموزش شهروندی خانه به خانه در مناطق 2و3و4

مرحله دوم آموزش شهروندی خانه به خانه با اولویت گذاردن پسماند در ساعت مقرر (23:00 ) و همچنین تفکیک از مبدا پسماند های خشک
به گزارش اداره ارتباطات سازمان مدیریت پسماند؛ با شروع مدیریت شهری در این دوره از شورا و همچنین اولویت قراردادن پاکیزگی شهر و حمایت شهردار کلانشهر اهواز و معاون محیط زیست و خدمات شهری با تشکیل کمیته مدیریت پسماند های خانگی، مرحله دوم آموزش شهروندی خانه به خانه در مناطق 2و3و4 با موضوع قراردادن پسماند در ساعت مقرر 23:00 و همچنین تفکیک از مبدا پسماند های خشک آغاز شد.

برپایه این گزارش مرحله اول این طرح بصورت آزمایشی سال گذشته در منطقه 4آغاز به کار کرد که با موفق بودن این طرح مرحله دوم آن آغاز گردید.

در این طرح کارشناسان درب واحد های مسکونی، تجاری و آموزشی رفته و شهروندان را در خصوص مزایا و مضرات رعایت و یا عدم رعایت مدیریت پسماند ها و همچنین مزایای بیرون گذاردن پسماند ها در ساعت تعیین شده آگاه کرده و سامانه هوشمند بهروب را جهت فروش پسماند های خشک قابل بازیافت معرفی می نمایند.

گفتنی است با برنامه ریزی صورت گرفته در ماه آینده مناطق 1و7و8 به این طرح آموزشی پیوسته و تا پایان سال جاری ضمن زیر پوشش قرارگرفتن کلیه مناطق ان شاء الله بتوانیم تعداد آموزش قابل توجهی را انجام داده و سهمی در راستای اهداف عالیه شهرداری که پاکیزه نگاه داشتن محیط شهری می باشد، داشته باشیم.

نویسنده خبر: روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار