اخبار
 انتشار: 27 خرداد 1403
   مشاهده: 68

  شهرداری منطقه پنج با فضاسازی شهری به استقبال عید قربان رفت

مدیر منطقه پنج از آذین بندی و فضاسازی شهری با نصب پرچم ، ریسه رنگی،کتیبه وبنرهمزمان با فرا رسیدن عید سعید قربان و گرامیداشت دهه ولایت در این منطقه خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه پنج اهواز؛ پوریا راهنورد مدیر منطقه ضمن تبریک عید سعید قربان وآغاز دهه ولایت گفت:به منظور ایجاد حس زیبایی و نشاط در فضاهای شهری و در راستای گرامیداشت ایام فرخنده دهه امامت و ولایت و دو عید بزرگ مسلمانان عید سعید قربان و عید غدیرخم این منطقه با اجرای عملیات آذین‌بندی و نورپردازی نسبت به تغییر فضا و چهره سطح منطقه اقدام کرد.
وی با اشاره به اینکه اعیاد قربان و غدیر از بزرگترین جشن های مذهبی مسلمانان و شیعیان است، ادامه داد: منطقه پنج توجه ویژه ای به زیباسازی و آذین بندی این منطقه در مناسبت های مختلف داشته اند و علاوه بر اجرای طرح های عمران شهری، تعظیم شعائر دینی در مناسبت های مختلف مذهبی را نیز در دستور کار دارند.
مدیر منطقه پنج افزود:بار ديگر موسم دو عيد بزرگ مسلمانان جهان، عيد سعيد قربان و عيد سعيد غديرخم كه دهه ي ولايت و امامت ناميده مي شود فرا رسيد تا دوباره شادي و سروري وصف ناپذيری جهان اسلام را در برگيرد و در همین راستا مجموعه مدیریت شهری با نصب بنر وکتیبه های مرتبط با موضوع فرا رسیدن دهه امامت و ولایت، نسبت به فضاسازی سطح منطقه اقدام نموده است.

نویسنده خبر: روابط عمومی منطقه 5
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار