اخبار
 انتشار: 04 تیر 1403
   مشاهده: 60

  جشن وصال همزمان باعیدغدیر درمنطقه پنج برگزارشد

مدیر منطقه پنج شهرداری اهواز از برگزاری جشن وصال آیین ازدواج ۴۴ زوج جوان در دهه ولایت باهدف اشاعه ترویج ازدواج به موقع در محدوده منطقه پنج خبر داد.

    به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه پنج اهواز؛ شامگاه یکشنبه جشن وصال آیین ازدواج ۴۴ زوج جوان به مناسبت دهه ولایت وعیدغدیر بامشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی وورزشی منطقه پنج وهیئت باب الحوائج انجمن کوله بارمهربانی در شهرک دانشگاه نبش خیابان ۱۲ دانشجو باحضور گسترده شهروندان برگزارشد.


پوریا راهنورد مدیر منطقه ضمن تبریک به مناسبت دهه ولایت و فرارسیدن عید سعید غدیر گفت: سنت حسنه ازدواج، سنت پیامبر اکرم (صلی‌الله علیه و آله) و سفارش همه بزرگان دین است؛ ازاین‌رو پیروی از این سنت با ترویج ازدواج آسان و تشویق جوانان به امر تشکیل خانواده به جز کمک به سلامت جامعه، عمل به واجبات و ضروریات دین به شمار می‌رود و بسیار پسندیده است.


وی با اشاره به اینکه عيد سعيد غدير خم  به عنوان عيد بزرگ ولايت، از جمله اعیادی است که پیامبر اکرم(ص) هم به آن اصرار داشت، افزود: در بزرگی این روز همین بس که پیامبر  اعظم فرمود: «در این روز دین من کامل شد» به همین جهت این روز برای ما شیعیان روز بزرگی است که باید ارج نهاده شود.
راهنورد در پایان از تمامی دست اندر کاران و برگزارکنندگان این جشن بزرگ تقدیر کرد.

 


نویسنده خبر: روابط عمومی منطقه 5
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار