اخبار
 انتشار: 04 تیر 1403
   مشاهده: 87

  نشست روشنگری و بصیرت افزایی پیرامون انتخابات در سازمان اتوبوسرانی

     به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز: بمناسب چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نشست بصیرت افزایی با حضور پرسنل سازمان برگزار شد.


سید احمد جزایری مدیر اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز گفت : با حضور مدیران ، معاونین و پرسنل سازمان های اتوبوسرانی ، تاکسیرانی و معاونت حمل و نقل و ترافیک ، نشست بصیرت افزایی با موضوع انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد.


وی حضور پرشور در انتخابات به منظور توسعه و پیشرفت کشور را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: ما پرسنل سازمان اتوبوسرانی اهواز همچون سایر مردم با تمام توان پای صندوق های رای خواهیم آمد و برگ زرین دیگری در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ، رقم خواهیم زد.


در این نشست حجت الاسلام ساکی، در بیاناتی عنوان کرد : روشنگری و جهاد تبیین باید مردم را به مشارکت حداکثری در انتخابات ترغیب و تشویق نماید.


حجت الاسلام ساکی افزود: رئیس جمهور به عنوان رئیس قوه مجریه دارای صلاحیت تعیین سیاست‌های کلان دولت است و تصمیمات او تأثیر زیادی بر سیاست‌های داخلی و خارجی کشور و تعیین سیاست‌های اقتصادی و تأثیر زیادی بر روند تولید، اشتغال و رشد اقتصادی کشور دارد.


وی خاطرنشان کرد: مشارکت گسترده مردم در انتخابات و انتخاب فرد مناسب، می‌تواند تأثیر زیادی بر سرنوشت کشور داشته باشد.

 


نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار