اخبار
 انتشار: 08 تیر 1403
   مشاهده: 82

  حضور مدیر منطقه ۷ در پای صندوق‌ رأی‌گیری

صبح جمعه هشتم تیر ماه فرامرز نجف‌پور مدیر منطقه ۷ شهرداری اهواز با حضور در یکی از مساجد در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران شرکت کرد و رأی خود را به صندوق انداخت.
به گزارش اداره ارتباطات منطقه ۷ شهرداری اهواز؛ صبح روز جمعه هشتم تیرماه فرامرز نجف‌پور مدیر منطقه ۷ شهرداری اهواز به همراه تنی چند از کارکنان این مجموعه با حضور در یکی از مساجد در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران شرکت و رأی خود را به صندوق انداخت.

بر پایه این گزارش، فرامرز نجف‌پور به همراه کارکنان مجموعه شهرداری منطقه ۷ با حضور در یکی از مساجد کلانشهر اهواز در انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران شرکت کرد و رای خود را به صندوق انداخت.

وی با بیان اینکه حضور در انتخابات وظیفه هر ایرانی است، افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند در مرحله اول شرکت در انتخابات و حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رای بسیار مهم بوده و بر همین اساس مجموعه کارکنان شهرداری منطقه ۷ تصمیم گرفتند در ساعات ابتدایی صبح در این جشن باشکوه انتخابات شرکت کنند.

نجف‌پور در پایان خاطرنشان کرد: مردم شریف ایران همیشه ثابت کردند که برای اقتدار و عزت ایران اسلامی و همچنین پاسداشت خون شهیدان پای ارزش‌های والای انقلاب مانده‌اند و انشاالله حضور پرشکوه مردم ایران خاری در چشم دشمنان ایران اسلامی باشد.

نویسنده خبر: میلاد معصومی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار