اخبار
 انتشار: 11 تیر 1403
   مشاهده: 106

  جلسه ملاقات مردمی مدیر منطقه 6 با شهروندان برگزار شد


سید رشید شجاعی نژاد مدیر منطقه شش گفت : ملاقات عمومی و ارتباط مستمر با مردم فرصتی برای هم اندیشی مسئولان و مردم برای بیان مسائل و مشکلات و یافتن راه حل مناسب برای آن است .

به گزارش اداره ارتباطات منطقه 6 شهرداری اهواز ، امروز 11 تیر ماه سال جاری طبق روال هر هفته، ملاقات مردمی با حضور سید رشید شجاعی نژاد مدیر منطقه 6 شهرداری کلانشهر اهواز و معاونین و مسئولان منطقه در دفتر مدیریت برگزار شد.
شجاعی نژاد در این جلسه وظیفه ذاتی مسئولین را تلاش برای حل مشکلات و کاهش دغدغه های مردم بیان کرد و اظهار داشت: ملاقات عمومی نیز در همین راستا و جهت حل بخشی از این مشکلات می باشد.
وی با بیان اینکه، طرح و بیان مشکلات و یافتن راه حل قانونی برای رفع آن یکی از ویژگی های برنامه های ملاقات مردمی است، تاکید کرد: توجه به خواسته به حق و قانونی مردم وظیفه ماست چرا که مجموعه شهرداری و دستگاههای اجرایی برآمده از خواست مردم است.
شجاعی نژاد گفت: لازم است مجموعه شهرداری و دستگاههای اجرایی، ارتباط مستمر با مردم را تقویت کنند و با پیگیرهای لازم اغلب مشکلات مراجعین در این ملاقات ها رفع شود تا رضایتمندی مردم را در پی خواهد داشت.
مدیر منطقه 6 شهرداری اهواز خاطر نشان کرد: ملاقات های عمومی و ارتباط مستمر با مردم فرصتی برای هم اندیشی مسئولان و مردم برای بیان مسائل و مشکلات و یافتن راه حل مناسب و قانونی برای آن است .


نویسنده خبر: سلیمه حمادی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار