اخبار
 انتشار: 11 تیر 1403
   مشاهده: 130

  نشست بصیرتی «مشارکت و لزوم حضور پرشور در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری » برگزار شد

     ظهر دوشنبه یازدهم تیرماه نشست بصیرتی «مشارکت و لزوم حضور پرشور در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری » با حضور حجت الاسلام بلندی زاده هادی سیاسی استان ، رئیس و پرسنل سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری اهواز در محل مسجد گلزار بهشت آباد اهواز برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری اهواز ، حجت الاسلام بلندی زاده در این نشست گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو یکی از مولفه‌های قدرت ایران اسلامی است چون مهمترین شاخص چانه‌زنی در عرصه بین‌الملل میزان پشتوانه رای مردم است از این رو همه باید با حضور حداکثری در عرصه انتخابات مشارکت فعال داشته باشیم تا ایران اسلامی بتواند به یکی از قدرت‌های اثرگذار در منطقه تبدیل شود.

وی تداوم حاکمیت سیاسی اسلام در پرتو فرمان پروردگار مبنی بر ابلاغ جانشینی و امامت أمیرمومنان از زبان مبارک پیامبر(ص) را علت ناامیدی کفار دانست و افزود: تداوم حاکمیت و سیاست اسلامی که در امامت جلوه‌گر است، استمرار روح اسلام است.

این هادی سیاسی اظهار کرد: مردم در انتخاب فرد اصلح برای ریاست جمهوری باید معیارها و شاخص هایی را در نظر داشته باشند که به اعتقاد کارشناسان یکی از این قواعد می تواند راه و منش شهید جمهور باشد که مسیر روشنی را پیش پای مردم قرار می دهد تا با پرهیز از هر گونه حواشی، دنبال اقتدار کشور با محوریت مردم و خدمات رسانی به عموم بود.

بلندی زاده در پایان خاطر نشان کرد: آیت الله شهید رییسی طی مدت کوتاه اما پرثمر خود در دولت سیزدهم نشان داد که می توان بدون ملاک قرار دادن تئوری های اصلاح طلبی و اصولگرایی و توجه به جناح بندی های بی اثر سیاسی، کشور را به سمت توسعه و پیشرفت هدایت کرد.

گفتنی است در پایان این نشست میثم حبیبی رئیس سازمان به دیدار چهره به چهره و بدون واسطه با کارکنان این سازمان پرداخت. 

نویسنده خبر : م/شهریاری


نویسنده خبر: روابط عمومی سازمان آرامستانها
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار