اخبار
 انتشار: 14 تیر 1403
   مشاهده: 82

  دعوت مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز از مردم برای مشارکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری

امیر آهن جان مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز با صدور بیانیه‌ای ضمن دعوت از ملت ایران برای حضور در انتخابات، تاکید کرد:مردم همیشه در صحنه و با بصیرت ، هوشیار و آگاه ایران اسلامی با حضور پرشور خود در دومین مرحله ازچهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بار دیگر وفاداری خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب را اثبات می کنند.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسراني ، در متن پیام امیر آهن جان مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری کلانشهر اهواز آمده است ،عرصه های انتخابات از آن دست آزمون‌های بزرگ و سرنوشت سازی است که برغم تمامی توطئه‌ها و تلاش نافرجام بدخواهان و دشمنان این ملت، همواره به صحنه‌های ناب و شورانگیزی از شکوه و عظمت همبستگی ملی و تجلی جلوه‌های بی‌نظیری از جمهوریت و مردم سالاری دینی نظام اسلامی تبدیل شده‌اند.
اکنون باز هم میدان دیگری در پیش روی ملت شریف ایران اسلامی است. پانزدهم تیرماه سال جاری، دومین مرحله ازچهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است و بی‌شک شرکت در این انتخابات، ضامن حفظ و افزایش اقتدار و وحدت ملی و برهم‌زننده نقشه ها و توطئه‌های شوم دشمنان قسم خورده ایران اسلامی است.
اعتماد و شرکت مردم در انتخابات در طول تاریخ انقلاب اسلامی نشان دهنده دغدغه مندی ایرانیان در تحقق عدالت و استقرار آرمان‌های امام (ره) و مقام معظم رهبری است. تشکیل دولت قدرتمند با مشارکت حداکثری مردم عزیزمان، مقابله با دشمنان و بدخواهان ایران عزیز است.
بدین وسیله از عموم هم وطنان دعوت می شود با حضور فعال و آگاهانه در پای صندوق های رأی در روز پانزده تیرماه، در خلق حماسه ای دیگر سهیم باشند
به امید اعتلای هر چه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی و تعجیل در فرج یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.


نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار