اخبار
 انتشار: 18 تیر 1403
   مشاهده: 126

  نشست اصحاب رسانه ها با مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری اهواز

به گزارش امور ارتباطات سازمان زیبا سازی شهرداری اهواز: صبح امروز دو شنبه 18 تیرماه نشست خبری اصحاب رسانه در محل دفتر مدیر عامل برگزار شد.
سجاد حیدری مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری در این نشست خبری از وظایف و اقدامات سازمان زیباسازی گزارشی ارائه کرد و سپس بطور جداگانه اقدامات مهم این سازمان را تشریح نمود.
مدیر عامل سازمان زیباسازی با تاکید بر اینکه عملیات زیباسازی فرایندی است که به توسعه کیفی فضای شهر و ارتقای کیفیت زندگی شهری می پردازد تا منجر به شکل گیری شهر سالم، فرهنگی و انسان مدار شود؛ تصریح کرد: طی ماه های گذشته عملیات نقاشی دیواری تمثال مبارک شهدای دفاع مقدس ، شهدای مدافعین حرم،شهدای سلامت و شهدای خدمت و همچنین مناظر زیبای مختلف بر ساختمان های بلند سطح شهر اهواز اجرا گردیدو کماکان در حال انجام است و تا پایان سال نورپردازی بزرگ تقاطع غیر همسطح شهید کجباف ،ساخت باغ وحش مصنوعی تحت عنوان پارک ساوانا در پارک حجاب و تکمیل المان کوسه در پارک لاله اجرای خواهد شد.
سجاد حیدری گفت: این دیدگاه که زیبایی شهر تنها بر عهده و اختیار سازمان زیبا سازی است اشتباه است و همه ارکان شهرداری، ادارات و مردم در این خصوص شریک هستیم چرا که اگر غیر از این باشد هیچوقت موفق نخواهیم بود و به شهری که ایده آل است نخواهیم رسید.

نویسنده خبر: روابط عمومی. زیباسازی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار