اخبار
 انتشار: 19 مهر 1391
   مشاهده: 780

  اقدامات منطقه شش در حوزه فرهنگی اجتماعی

مسابقه بزرگ بادبادک پرانی

  

  به مناسبت روز جهانی کودک مسابقه بادبادک پرانی در منطقه شش برگزار می شود .  

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه شش مهندس قاسم الهایی مدیر شهرداری منطقه شش اهواز با اعلام این خبر گفت : توسعه فرهنگ ورزش سلامت و نشاط جوانان و نوجوانان  از برنامه های مهم امور فرهنگی اجتماعی منطقه است در همین راستا تلاش می کنیم در راستای حفظ سلامت روح و روان شهروندان علی الخصوص کودکان و نوجوانان بیش از پیش به این امور روی بیاوریم.

 مدیر منطقه شش در این خصوص اظهار داشت : مسابقه بزرگ بادبادک پرانی روز جمعه ساعت 4 بعداز ظهر در پارک شهید سبحانی برگزار می گردد که فضای مناسب رقابت و نشاط و شادابی برای کودکان و نوجونان ایجاد می کند .  

   

 

کمکهای اولیه به کودکان

 

  به مناسبت روز جهانی کودک کمکهای اولیه به کودکان در منطقه شش ارائه شد .  

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه شش مهندس قاسم الهایی مدیر شهرداری منطقه شش اهواز با اعلام این خبر گفت : به مناسبت 17 مهر روز جهانی کودک و اهمیت دادن به این گلهای زندگی و سلامت مادران و پدران آینده ار 17 مهر تا 20 مهرماه در فرهنگسرای علوی آماده ارائه کمکهای اولیه به تمام کودکان هستیم .

 مدیر منطقه شش ادامه داد : تست فشار خون ، تست قند خون و تست ضربان قلب خدمات ارائه شده در فرهنگسرای علوی به کودکان از برنامه های حوزه فرهنگی اجتماعی منطقه می باشد .

 

 

همایش پیاده روی

 

  پیاده روی همگانی نشاط و شادابی شهروندان در منطقه شش برگزار می شود .  

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه شش مهندس قاسم الهایی مدیر شهرداری منطقه شش اهواز با اعلام این خبر گفت : توسعه فرهنگ ورزش همگانی در بین شهروندان از برنامه های مه امور فرهنگی اجتماعی منطقه است در همین راستا سعی داریم برای توسعه این فرهنگ بیش از پیش به امر سلامت و نشاط شهروندان بپردازیم .

 مدیر منطقه شش در این خصوص اظهار داشت : پیاده روی همگانی روز جمعه ساعت 8 صبح از مسیر تقاطع خیابان 22 بهمن و جاده اهواز خرمشهر تا پارک نواری بعثت ملاشیه برگزار می گردد.     

 

 

 

 

 

 

ترویج فرهنگ نماز و اصول شهروندی

 

مسابقه فرهنگ نماز و ترویج فرهنگ شهروندی از اقدامات منطقه شش در حوزه فرهنگی اجتماعی برگزار می شود .    

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه شش مهندس قاسم الهایی مدیر شهرداری منطقه شش اهواز با اعلام این خبر گفت : به منظور ترویج و بسط فرهنگ شهروندی و آموزش بیشتر این مقوله و تکریم ارباب رجوع مسابقه اصول شهروندی در منطقه برگزار می گردد .

مدیر منطقه شش ادامه داد : در خصوص ترویج و توسعه فرهنگ نماز و به منظور بالابردن روحیه معنوی کارکنان و آشنایی با  آثار و اسرار نماز پایگاه بسیج منطقه اقدام به توزیع بسته های فرهنگی و برگزاری مسابقه فرهنگ نماز نموده است .   

                                                                         

 


نویسنده خبر: سلیمه حمادی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها