اخبار
 انتشار: 08 شهریور 1395
   مشاهده: 1352

  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه شهرداری اهواز

ریاست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری اهواز گفت: ثبت نام برای شرکت در پذیرش دوره کاردانی فنی و حرفه ای دانشگاه علمی کاربردی شهرداری اهواز از یکشنبه ۷ شهریور آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی مرکز، اسماعیل احمدی فر در اين بار افزود: ثبت نام برای شرکت در پذیرش دوره کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شهردار اهواز برای سال تحصیلی ۹۶ – ۹۵ منحصرا به صورت اینترنتی از روز یکشنبه ۷ شهریورماه آغاز و در روز شنبه ۱۳ شهریورماه ۹۵ پایان می‌پذیرد.

وی افزود: کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در پذیرش دوره مذکور ضرورت دارد در این مهلت به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و یا دانشگاه مراجعه و پس از مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام و فراهم کردن اطلاعات مورد نیاز برای شرکت در گزینش دوره های مذکور اقدام کنند.

ریاست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری اهواز  اظهار داشت: با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی است داوطلبان باید به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است و با مراجعه به پایگاه سازمان سنجش و پرداخت ملبغ ۱۸۰ هزار ریال (۱۸ هزار تومان) به عنوان وجه ثبت نام اقدام کنند.

وی گفت:دفترچه راهنمای ثبت نام (۷ شهریورماه) بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است و داوطلبیان می توانند با حضور در دانشگاه ضمن استفاده از خدمات مشاوره رایگان، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

نویسنده خبر: مجتبی شاهولی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها