اخبار
 انتشار: 01 اردیبهشت 1392
   مشاهده: 697

  آغاز بكار شوراي مديران حوزه معاونت شهرسازي و معماري شهرداري اهواز

 

   به گزارش سايت معاونت شهرسازي و معماري بدنبال تاكيد مهندس زيلابي معاون شهرسازي و معماري شهرداري اهواز بر ضرورت تشكيل شوراي مديران حوزه معاونت شهرسازي و معماري و پيگيريهاي واحد روابط عمومي اين معاونت ، نخستين جلسه اين شورا در 20 فروردين ماه باحضور مهندس زيلابي معاون شهرسازي و معماري و ساير مديران وي و در دفتر كار ايشان تشكيل شد .
در اين جلسه مهندس زيلابي ضمن تشريح اهداف اين طرح بر ضرورت اجراي آن تاكيد كرده و خاطر نشان كرد : يكي از برجسته ترين اهداف ما از تشكيل اين شورا نياز سنجي معماري و شهرسازي شهر اهواز ، الگو سازي در مقوله شهرسازي ، تدوين برنامه كوتاه مدت و بلند مدت و نيز دستيابي به راهكارهاي برون رفت از موانع موجود در دستيابي به اهداف بر شمرده است .
وي همچنين بر تدوام كار شوراي مديران و تشكيل جلسات آن بصورت هر 2 هفته يكبار تاكيد كرده و اذعان نمود : مديران و معاونين حوزه معاونت شهرسازي و معماري مي بايست تا پايان فروردين ماه سال جاري نسبت به تهيه و ارائه برنامه كاري كوتاه مدت و بلند مدت در حيطه وظايف خود اقدام و پيش نويس آنرا تا پايان روز چهارشنبه 27 فروردين ماه به معاون شهرسازي و معماري ارائه نمايند.
مهندس زيلابي در پايان اظهار اميدواري كرد در صورت اجراي موفق فاز اول طرح هرچه سريعتر به سمت اجراي فاز دوم آن كه تشكيل كارگروه تخصصي شهرسازي و معماري است گام بردارند .
نویسنده خبر: مریم لشکری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها