اخبار
 انتشار: 26 آبان 1397
   مشاهده: 418

  تجهیز و افتتاح سراهای محله توسط سازمان فرهنگی شهرداری اهواز

 به گزارش امور ارتباطات سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی، احمد سراج معاون شهردار و رئیس این سازمان از تجهیز و افتتاح چندین سرای محله در آینده ای نزدیک خبر داد.

سراج در این زمینه گفت: خوشبختانه ایجاد سرای محله به یک مطالبه عمومی نزد شهروندان تبدیل شده است. روزانه شاهد مراجعات مردمی فراوانی به سایر سراهای محله موجود در شهر هستیم. در این خصوص و با توجه به جایگاه خوبی که این مکان ها نزد شهروندان پیدا کرده است، در نظر داریم چندین سرای محله دیگر را افتتاح و یا تجهیز و با استفاده از امکانات، بروزرسانی نماییم.

وی با اظهار رضایت از استفاده مناسب سایر شهروندان از سراهای محله افزود: تمامی مناطق بایستی دارای حداقل یک سرای محله باشند. این مکان ها به محلی مناسب برای استفاده شهروندان و دورهمی های خانوادگی تبدیل شده است.

معاون شهردار اهواز به لزوم حمایت از سراهای محله اشاره کرد و گفت: با توجه به کارکرد، این مکان ها بیش از هر جای دیگری به حمایت احتیاج دارند. به همین جهت دو سرای محله آل صافی و فرهنگسرای علوی در حال بروز رسانی و تجهیز هستند. قطعا به روز رسانی و تجهیز باعث بالارفتن کیفیت برنامه های آموزشی و فرهنگی اجتماعی خواهد بود.

سراج در خصوص افتتاح جدیدترین سراهای محله بیان کرد: شهروندان شریف اهوازی بزودی شاهد افتتاح دو سرای محله خواهند بود. سراهای محله در کوی رمضان و کوی نبوت در حال تجهیز هستند که افتتاح خواهند شد.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: سراهای محله با توجه به کارکردی که دارند، قطعا در افزایش سطح آگاهی و فرهنگ شهروندان موثر خواهند بود.

نویسنده خبر: حسینی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها