اخبار
 انتشار: 01 بهمن 1397
   مشاهده: 328

  اجرای بیش از 400 برنامه در ایام فاطمیه و دهه فجر

به گزارش اداره ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز، احمد سراج معاون شهردار و رئیس فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری از برنامه ریزی و اجرای بیش از 400 برنامه در طول ایام فاطمیه و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خبر داد.

احمد سراج که روز گذشته در نشست هم اندیشی معاونین فرهنگی کلانشهرهای کشور با قائم مقام شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی و معاون وزیر کشور در تهران شرکت کرده بود، با اعلام خبر فوق گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب، بیش از 400 برنامه متنوع در زمینه های فرهنگی هنری، اجتماعی و شهروندی و جشنواره های ورزشی در دستور کار این معاونت قرار گرفته است.

وی در ادامه به تشریح برنامه های معاونت فرهنگی اهواز پرداخته و ادامه داد: در این خصوص برگزاری حدود 200 نمایشگاه به صورت همزمان در سطح مدارس با محوریت آشنایی نسل سوم و چهارم انقلاب با مقوله انقلاب اسلامی و معرفی دوره پهلوی و نقش آمریکا، برگزاری بیش از 100 تئاتر شهروندی در سطح شهر اهواز، برگزاری جشنواره های ورزشی با درنظر گرفتن امکانات و ظرفیت های مناطق مختلف شهری، برگزاری چندین جشنواره هنری در زمینه های سرود، شعر و تکخوانی، پوستر و ساخت عروسک و تولید چندین اثر فاخر در زمینه موشن گرافی اجرا خواهد شد.

این مقام مسئول در ادامه به معرفی برگزاری یک برنامه فرهنگی شاخص توسط شهرداری اهواز و با اجرای آن معاونت پرداخت و اعلام داشت: ایام دهه فجر موقعیت بسیار مناسبی جهت قدردانی از سایر کارکنان شهرداری است. به همین مناسبت در ایام پیش رو طبق یک برنامه زمان بندی شده، سایر کارکنان پیمانکاری به همراه خانواده آن ها دعوت و با حضور سایر مدیران شهری، از فعالیت آن ها تقدیر می شود.

معاون فرهنگی اجتماعی ورزشی شهردار به دو پیشنهاد ارائه شده در این جلسه اشاره کرد و افزود: به معاونین فرهنگی کلانشهرها پیشنهاد شد جهت تولید آثار فاخر در زمینه ی دستاوردهای انقلاب و در قالب فیلم، سینما و تئاتر همکاری و هماهنگی صورت پذیرد. هم چنین پیشنهاد شد با توجه به منویات مقام معظم رهبری در خصوص استفاده صحیح از ظرفیت فضای مجازی، با سیاست گذاری شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی و هماهنگی معاونین فرهنگی سایر کلانشهرها، نسبت به ساماندهی فعالان عرصه مجازی و انجام یک عملیات مشترک در این زمینه اقدام لازم صورت پذیرد.

نویسنده خبر: ع. نبوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها