اخبار
 انتشار: 09 اسفند 1397
   مشاهده: 281

  بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از سمپوزیوم مجسمه های فلزی

   دکتر جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان از اولین سمپوزیوم مجسمه های فلزی اهواز بازدید کرد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان زیباسازی شهرداری اهواز صبح امروز دکتر جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان از اولین سمپوزیوم مجسمه های فلزی اهواز بازدیدکرد.

دکترجوروند در این خصوص گفت: این اتفاق بسیار مهم و یک رویداد تأثیرگذار می‌باشد و اینکه مجموعه هنرمندان در حوزه سخت افزاری یک کار هنری را انجام می دهند مسئله ای ارزشمند است و مطمئناً بعدها این مکان تبدیل به جاذبه دیدنی و تفریحی خاص برای شهروندان و هنرمندان خواهد شد و علاقمندان می توانند از خلاقیت ها و نوآوری هایی که توسط هنرمندان خلق شده استفاده بهره ببرند.

وی افزود: امروز در این بازدید طرح‌های مفهومی و طرح هایی که دارای مفاهیم خیلی متعالی بودند را از نزدیک دیدیم و در ماه های گذشته نیز شاهد این بودیم مجسمه ها توسط سازمان زیباسازی شهرداری اهواز  در این پارک چیده شدند که در یک رویداد هنری در سطح بین المللی  به دست ظریف هنرمندان و از دل سنگ، مجسمه های زیبایی خلق کردند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد: ما وقتی به تاریخ نگاه کنیم  و آن کارهایی که روی سنگ انجام شده را می بینیم همیشه آنها را به عنوان مفاخر و افتخارات استان می‌دانیم اما امروزه می شود گفت که هنرمندان توانستند از سنگ  آثاری  را به وجود بیاورد که حس تفکر و اندیشه و خرد ورزی را در مخاطب به وجود بیاورد.

دکتر جوروند درپایان از شهرداری اهواز و همچنین مجموعه سازمان زیباسازی شهرداری اهواز درخصوص احداث پارک هنر و برگزاری سمپوزیوم های مجسمه سازی تشکر کرد.

نویسنده خبر: روابط عمومی. زیباسازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها