اخبار
 انتشار: 10 فروردین 1398
   مشاهده: 549

  احداث 4 کیلومتر سیل بند در حاشیه محله خبینه توسط شهرداری منطقه 5 اهواز

   احداث 4 کیلومتر سیل بند در حاشیه محله خبینه توسط شهرداری منطقه 5 در حال انجام است .

به گزارش امور ارتباطات، مدیرمنطقه 5 گفت: پس از اطلاع از وضعیت جوی استان از طریق اداره  هواشناسی، جلسه ای برگزار و مناطقی که در معرض سیل بوده یا ممکن بود آب از طریق آن وارد شهر شود بررسی و شناسایی شد. در نتیجه با بسیج نیروها و امکانات بطور شبانه روزی عملیات مستحکم کاری سیل بندها و بستن دریچه های فاضلاب سطح حوزه در دستور کار معاونت خدمات شهری قرار گرفت .

رمضان سواری افزود: محله خبینه و شهرک پیام در محدوده شهرداری منطقه 5 از مکانهای در معرض خطر سیل  اسا  لذا به منظور جلوگیری از پیشروی آب رودخانه به این محلات ، عملیات احداث حدود 4کیلومتر سیل بند را اطراف خبینه آغاز کردیم .

وی ادامه داد: عملیات ترمیم و تقویت سیل بند شهرک پیام نیز توسط عوامل خدوم و پرتلاش خدمات شهری منطقه انجام شد ودر جاهایی که نیاز به استحکام کاری بیشتری دارد درحال انجام است  .

سواری عنوان کرد: هم اکنون 3 دستگاه کمپرسی ، یک دستگاه لودر و یک دستگاه بیل مکانیکی برای احداث سیل بند خبینه وارد عمل شده اند .

این مقام مسئول در پایان اظهار کرد: تمام تلاش خود با بسیج نیروها و امکانات برای جلوگیری از بحران سیل به کار برده ایم و امیدواریم طغیان رودخانه بدون ایجاد هرگونه خسارت مالی و جانی برای شهروندان  فروکش کند .

گفتنی است رمضان سواری مدیر منطقه پنج ، صادق شریفی معاون خدمات شهری، جدحاج امور نواحی ، علی چلداوی فرمانده بسیج شهرداری و دیگر مسئولین نواحی خدمات فضای سبز در این عملیات حضور دارند .    

نویسنده خبر: عبیداوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها