اخبار
 انتشار: 24 فروردین 1398
   مشاهده: 131

  تشکر ویژه شهردار منطقه ٣ اهواز از تعامل گسترده شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در مقابله با بحران سیل

  مدیر منطقه۳شهرداری اهواز از تعامل گسترده شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در مقابله با بحران بالا آمدن آب رودخانه کارون تشکر ویژه کرد.
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه 3 اهواز ، مجتبی یوسفی مدیر منطقه۳ شهرداری اهواز طی پیامی از تمامی مدیران و عوامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از رده های مدیران ارشد،میانی و نیروهای اجرایی و علی الخصوص زحمات عوامل ترابری ،عملیات غیرصنعتی و روابط عمومی این‌مجموعه در یاری رساندن شهر اهواز و‌شهروندان شریف منطقه۳ کمال تشکر خود را بیان داشت.
وی با اشاره به این مطلب که زحمتکشان شریف شرکت نفت همواره و بطور همیشگی با این منطقه از شهرداری همکاری های موثری در زمینه ارتقاء خدمات رسانی به شهروندان را داشته اند،گفت: بحمداله عوامل و‌مدیران نفتی تقریبا از یک هفته پیش از جدی شدن مشکل بالا رفتن دبی رودخانه کارون و پیش از تشکیل ستاد بحران و‌موظف شدن تمامی ارگان ها در همکاری با شهرداری های مناطق، با اولین در خواست از سوی اینجانب و‌منطقه۳،نهایت همکاری خود را با در اختیار گذاشتن انواع ماشین آلات و اعزام نیرو پاسخ گفتند و کار عملیاتی و مشترک شهرداری منطقه۳ و شرکت نفت آغاز شد.

مدیر منطقه۳ تاکید کرد: نه تنها در این مورد اضطراری بلکه در سایر موارد خدماتی نیز از جمله تکمیل و افتتاح پروژه پل ولایت در محدوده منطقه۳، شاهد تعامل و همکاری قابل تقدیری از سوی مجموعه نفت بوده ایم.
یوسفی با اشاره به این مطلب که منطقه۳شهرداری اهواز بزرگترین وسعت منطقه ای در تقسیمات شهری را به خود اختصاص داده است و بیشترین طول مجاورت با ساحل کارون در حدود ۱۷/۵کیلومتر دارد، با تلاش شبانه روزی طی بیست و سه شبانه روز گذشته و با همکاری و همدلی تمامی دستگاههای اجرایی و احداث بیش از ۱۱ کیلومتر سیل بند خاکی ، شهروندان و ساکنین منازل مسکونی همجوار با ساحل شرقی کارون در این محدوده شاهد کمترین نفوذ و ورود آب به این نقاط بحرانی بوده اند و بعضا با زحمات و‌تلاش گسترده به حداقل ترین حد ممکن رسیده است.
وی در پایان گفت: این اقدامات گسترده و تقویت و حفظ و حراست از سیل بندهای احداث شده همچنان تا بازگشتن به شرایط عادی رودخانه کارون ادامه خواهد داشت و جای هیچگونه نگرانی باقی نخواهد بود.

نویسنده خبر: روابط عمومی منطقه سه
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها