اخبار
 انتشار: 02 اردیبهشت 1398
   مشاهده: 282

  برپایی ایستگاه صلواتی به مناسبت ولادت امام زمان(عج) توسط معاونت فرهنگی اجتماعی

   به گزارش اداره ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز، سروش بزاز، معاون فرهنگی هنری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری، روز گذشته از برپایی یک ایستگاه صلواتی مشارکتی به مناسبت میلاد امام زمان (عج) در کوی علوی خبر داد.

سروش بزاز با اعلام خبر فوق گفت: به مناسبت ولادت امام زمان(عج) یک ایستگاه صلواتی به صورت مشارکتی با شعار بهار همدلی، در انتظار خورشید در کوی علوی خیابان فرحانی برپا شد.

وی افزود: جهت پاسداشت عید بزرگ ولادت امام زمان (علیه السلام)، معاونت جهت جذب هرچه بیشتر مشارکت های مردمی و به ویژه جوانان، این ایستگاه صلواتی را به صورت مشارکتی با مساجد و پایگاههای بسیج برپا کرد.

معاون فرهنگی هنری سازمان در این خصوص توضیح داد:  با برقراری ارتباط با کانون های مساجد و پایگاههای بسیج و برنامه ریزی در این خصوص، مشارکت آن ها در امر برپایی ایستگاه های صلواتی و یا برگزاری جشن در فضای باز و شهری در دستور کار قرار گرفت.

این مقام مسئول برنامه های اجرا شده در ایستگاه صلواتی را توزیع شیرینی و شربت، نورافشانی برد بلند،  نصب ویدئو پروژکشن و نمایش کلیپهای موضوعی معرفی کرد و افزود: برنامه های مشارکتی و جلب هرچه بیشتر کانون های فرهنگی مساجد از این طریق یک نقطه عطف در فعالیت های سازمان می باشد.

نویسنده خبر: ع. نبوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها