اخبار
 انتشار: 03 اردیبهشت 1398
   مشاهده: 418

  میدان میوه و تره بار الغدیر با قدرت به فعالیت خود ادامه می دهد

   سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز گفت:  میدان میوه و تره بار الغدیر با قدرت به فعالیت خود ادامه می دهد .

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز عنوان کرد: میدان الغدیر نقش مهمی در توزیع میوه و تره بار در کشور و به ویژه جنوب و استان خوزستان دارد و در سال های اخیر به عنوان مبداء صادرات کشور در بخش میوه و تره بار به کشور عراق و سایر کشورهای همسایه ایفا کرده است .

احمدی اظهار کرد: شهرداری اهواز با همه ظرفیت و توان تلاش می کند که شرایط فعالیت در میدان الغدیر تسهیل و روز به روز مشکلات و موانع حرکت روبه رشد این میدان برطرف شود .

احمدی ادامه داد: با توجه به سیل اخیر و بالا آمدن آب رودخانه کارون و سرریز و برگشت آب رودخانه در کانال های سلمان و چمران میدان الغدیر هم مانند سایر نقاط استان و شهر اهواز دچار مشکلاتی شد که برای عبور از این مشکلات کمیته ای با حضور شهردار ، اعضای شورا، اصناف و سایر مراجع ذی ربط مانند فرماندار و وزارت صنعت تشکیل و همه امکانات شهر برای حفظ و نگهداشت میدان به کار گرفته شد .

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری گفت: همزمان با ایجاد رینگ حمایتی و سیل بند حائل و محافظ میدان ، به مدت 3 روز فعالیت میدان با پیش بینی عدم اخلال در وضعیت خدمت رسانی به شهروندان اهوازی و با رعایت کلیه استاندارد های بهداشتی به پارکینگ ورزشگاه شهدای فولاد منتقل شد.

احمدی عنوان کرد: خدا را شاکریم که با تلاش همه دست اندرکاران حتی یک ساعت در چرخه توزیع میوه و تره بار در شهر اهواز خللی و توقفی ایجاد نشد و تدابیر اتخاذ شده موثر واقع شد.

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری گفت: از دو اردیبهشت با تمهیداتی که اندیشیده شد فعالیت در میدان الغدیر به وضعیت عادی خود بازگشت و از شهروندان تقاضا دارم به شایعات توجه نکرده و اخبار را از مبادی رسمی اطلاع رسانی فرمانداری و شهرداری اهواز پیگیری کنند .

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها