اخبار
 انتشار: 05 اردیبهشت 1398
   مشاهده: 398

  راه اندازی شبکه فیبرنوری منطقه یک شهرداری اهواز با تلاش سازمان فاوا

  به گزارش اداره ارتباطات سازمان فاوا شهرداری اهواز,  علوی فاضل مدیر عامل سازمان فاوا از           راه اندازی و فعال شدن شبکه فیبرنوری در شهرداری منطقه یک خبر داد .

سید مصطفی علوی فاضل گفت: پروژه فیبر نوری به طول 80 کیلومتر در سطح شهر در حال  اتمام است  و  بهره برداری از این پروژه از شهرداری منطقه یک هم اکنون آغاز شده و این منطقه از این پس قادر خواهند بود از ارتباط پرسرعت فیبر نوری استفاده نمایند. بر این اساس پهنای باند از بستر رادیویی به بستر فیبر نوری انتقال داده شده که این خدمت می تواند خدمات رسانی بهتر و سریعتر به شهروندان ، توسعه خدمات الکترونیک و شهروندی را در پی داشته باشد.

وی در ادامه افزود: پروژه فیبر نوری ، بستر ارتباطی مناسب میان شهرداری مرکز و مناطق شهرداری و سازمان های تابعه شهرداری اهواز در جهت خدمت رسانی بهتر و تسریع در رسیدگی به امورات شهروندان در حوزه شهری فراهم می کند .

مدیر عامل سازمان فاوا شهرداری اهواز در پایان گفت: سازمان فاوا شهرداری اهواز افق فعالیت خود را نیل  به شهر الکترونیک و در پی آن داشتن شهری هوشمند هدف گذاری کرده است که این امر بدون ایجاد زمینه مشارکت شهروندان با شهرداری اهواز در پیشبرد اهداف عالیه مدیریت شهری میسر نخواهد شد.

نویسنده خبر: م. اسدی نیا
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها