اخبار
 انتشار: 12 اردیبهشت 1398
   مشاهده: 195

  پیام مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی به مناسبت روز کار و کارگر

به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز (رسارا) به مناسبت روز کار و کارگر ، سید کوروش حسینی زاده مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی اهواز طی پیامی این روز را به کارگران متعهد و رانندگان شریف و امانتدار ، تبریک و تهنیت گفت.

   به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز (رسارا) به مناسبت روز کار و کارگر، سید کوروش حسینی زاده مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی اهواز طی پیامی این روز را به کارگران متعهد و رانندگان شریف و امانتدار ، تبریک و تهنیت گفت.
متن پیام به شرح زیر است:
روز جهانی کار و کارگر، فرصت مناسبی است که از کارگران زحمت کش خصوصاً اتوبوسرانان و کارگران متعهد سازمان اتوبوسرانی که با اعتقاد راسخ و همت والای خود چرخ های حمل و نقل عمومی را به گردش در می آورند و کار را عبادت و آن را سرلوحه خود قرار داده تجلیل و قدردانی شود.
کارگران پرچم داران عرصه اقتصاد و سفیران رشد و توسعه اقتصادی و صنعتی هر کشوری هستند و در این راستا هزاران اندیشه خلاق و نو در عرصه تولید و خدمات وجود دارد که رشد و کیفیت تولید و توسعه کشور شاهدی بر این مدعاست.
بدینوسیله ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر از سعی و کوشش بی وقفه و شبانه روزی شما پرسنل عزیز و گرانقدر که با همت والای خود در مسیر سربلندی ایران عزیز و اهداف عالیه شهرداری اهواز گام برمی دارید تقدیر کرده و سلامتی و توفیق روز افزون را از خداوند متعال برایتان مسالت می نمایم.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها