اخبار
 انتشار: 18 اردیبهشت 1398
   مشاهده: 162

  افزایش ایستگاه های مکانیزه ی کولردار در پایانه سازمان اتوبوسرانی اهواز

   به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز (رسارا) دو ایستگاه تمام مکانیزه در آستانه فصل گرم تابستان در پایانه درون شهری آزادگان نصب و راه اندازی شد.
سید کوروش حسینی زاده مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز گفت: با توجه به نزدیک شدن به فصل گرم سال و در راستای تکریم از شهروندان، دو ایستگاه جدید مکانیزه در پایانه درون شهری آزادگان واقع در ابتدای خیابان آزادگان (24متری) نصب و راه اندازی شد و مجموع ایستگاه های این پایانه به عدد چهار رسید.
حسینی زاده خاطر نشان کرد: ایستگاه های نصب شده دارای سیستم های برودتی، مبلمان مناسب، کف پوش ، سقف های عایق گرما و فضای مطبوع است که توسط پرسنل زحمتکش سازمان طی روزهای سیزدهم، چهاردهم و پانزدهم اردیبهشت ماه به صورت شبانه روزی آماده بهره برداری شده است.
وی با اشاره به فصل گرم تابستان، آلودگی هوا و ریز گردها در کلانشهر اهواز افزود: امسال نیز با توجه به اورهال و نو سازی کولر کلیه ایستگاه ها و باجه های فروش اهواز کارت ، همانند سنوات گذشته ایستگاه های مکانیزه ی کولر دار میزبان شهروندان اهوازی در فصل گرم تابستان هستند.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز در پایان گفت: متأسفانه در برخی از مناطق شاهد به سرقت رفتن کولرها ، جعبه برق و دیگر اقلام موجود در ایستگاه ها هستیم که موجب مشکلاتی برای سازمان و شهروندان شده است.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها