اخبار
 انتشار: 18 اردیبهشت 1398
   مشاهده: 162

  برگزاری محفل قرائت و آموزش قرآن کریم در مسجد گلزار بهشت آباد

   رمضان، ماهی است که در آن قرآن نازل شد. بنابراین، رابطه ویژه ای میان قرآن و ماه رمضان وجود دارد؛ یعنی همان گونه که در فصل بهار، عالم طبیعت و انسان، شادابی خاص و حیاتی دوباره پیدا می کند، رمضان نیز بهار قرآن است. دوستداران قرآن در این ماه بیش از پیش به قرآن نزدیک می شوند و با خواندن و یادگیری و فهمیدن معارف آن، به دل هایشان حیات مجددی می بخشند. حضرت علی(ع) می فرماید: «کتاب خداوند تعالی را یاد بگیرید؛ زیرا قرآن، بهار دل هاست".

به گزارش اداره ارتباطات سازمان آرامستانهای شهرداری اهواز به همین مناسبت و از ابتدای ماه مبارک رمضان هر روز بعد از نماز ظهر و عصر محفل قرائت و آموزش ترتیل خوانی قران کریم توسط قاری برجسته استان خوزستان استاد صالحی در مسجد گلزار بهشت آباد اهواز برگزار می شود.

در این مراسم که با حضور گسترده کارگران و کارمندان سازمان آرامستانها از روز اول ماه مبارک رمضان آغاز شده است و تا پایان ماه رمضان ادامه خواهد داشت, هر روز به نفرات برتر دوره جوایزی به رسم یادبود نیز تعلق می گیرد. پیش بینی می شود پس از پایان ماه مبارک رمضان پرسنل تا حد مطلوب آموزش قرائت و روخوانی قران کریم را فرا بگیرند. همچنین در مسجد گلزار بهشت آباد روزهای دوشنبه صبح, زیارت عاشورا برگزار می شود که در این مراسم سازمان, میزبان شهروندان و مراجعه کنندگان نیز می باشد.

نویسنده خبر: محمد منصوری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها