اخبار
 انتشار: 19 اردیبهشت 1398
   مشاهده: 289

  عملیات زیرسازی و لکه گیری آسفالت خیابان های سطح منطقه چهاردر حال انجام است

   مدیر منطقه چهار شهرداری اهواز از عملیات زیرسازی و لکه گیری آسفالت خیابان های سطح منطقه به مساحت 1200 متر مربع و با اعتباری نزدیک به یک میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه چهار اهواز، آرش دُر گفت: به منظور رفاه و آسایش شهروندان، و در راستای گسترش و بهبود معابر ارتباطی محلات و تسریع عبور و مرور وسایل نقلیه و دسترسی آسانتر شهروندان به گذرگاه های اصلی، عملیات زیرسازی و لکه گیری آسفالت خیابان های سطح منطقه در حال انجام است.

مدیر منطقه چهار با تأکید بر ارتقاء سطح کیفی معابر اظهار داشت: زیرسازی ، لکه گیری و آسفالت خیابان های سطح منطقه در دستور کار معاونت فنی و عمرانی منطقه قرار گرفته و در حال اجرا است

وی هدف از لکه گیری آسفالت معابر را رفع نواقص موضعی و جلوگیری از گسترش خرابی روسازی و تامین سطح ایمنی عنوان کرد و افزود: با هدف رفاه و آسایش شهروندان، کاهش سوانح رانندگی و همچنین حذف ناهمواری ها با تلاش معاونت فنی و عمرانی منطقه معابری که نیاز به لکه گیری دارند در حال لکه گیری هستند.

مدیر شهرداری منطقه چهار اهواز افزود: تا کنون بلوار کارگر شرقی، خیابان های صنوبر، پویش، اسفند شمالی و غربی، بلوار ساحلی و خیابان دی شمالی زیرسازی و لکه گیری شدند و دیگر معابر سطح منطقه که نیاز به لکه گیری دارند در دستور کار معاونت فنی و عمرانی منطقه قرار گرفته است.

 

نویسنده خبر: مهران ظاهری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها