اخبار
 انتشار: 24 اردیبهشت 1398
   مشاهده: 265

  کیوسک های سطح شهر اهواز بصورت چند منظوره طراحی می شوند

   با چند منظوره شدن کیوسک های سطح شهر اهواز گام بلندی در جهت تحقق شهر الکترونیک برداشته خواهد شد .

صولت احمدی سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز در جلسه مشترک با رییس اتحادیه کیوسکداران و بانک توسعه تعاون استان با تاکید بر اهمیت استفاده از تکنولوژی های نوین در مدیریت شهری عنوان کرد: کیوسک ها ظرفیت بالقوه مناسبی برای آموزش شهروندی، اشتغال زایی و تولید درآمد پایدار هستند .

احمدی خاطر نشان کرد: هم افزایی با سایر ارگان ها و بخش های خصوصی و دولتی راهبرد کلان سازمان ساماندهی مشاغل شهری است .

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری اضافه کرد: بانک توسعه تعاون با مشارکت سازمان ساماندهی مشاغل شهری و همراهی کیوسکداران عزیز اهوازی نقش مهمی در افزایش رضایتمندی عمومی در شهروندان و تسهیل گردش سرمایه در شهر اهواز خواهد شد .

احمدی اضافه کرد: دسترسی سریع و آسان و با امنیت شهروندان به ابزارهای تکنولوژی ضمن کاهش سفر های درون شهری و صرفه جویی در وقت و انرژی می تواند درآمد پایداری برای سازمان و کیوسک داران باشد .

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری تصریح کرد: بر اساس توافقات صورت گرفته در ازای تغییراتی که در سازه کیوسک ها توسط کیوسکداران عزیز صورت خواهد گرفت و علاوه بر اینکه دستگاه عابر بانک و دستگاه کارتخوان در آن جانمایی خواهد شد شرایط برای تبلیغات محیطی با هدف آموزش شهروندی در راستای اصلاح الگوهای خرید و محصولات کشاورزی فراهم خواهد شد .

احمدی در پایان گفت: سازمان ساماندهی مشاغل شهری بسته های سرمایه گذاری متعددی در اختیار سرمایه گذاران و صاحبان کسب و کار قرارداده است و آمادگی دارد تعامل ویژه ای با سرمایه گذاران در جهت تامین مصالح شهر وفق قانون داشته باشد .

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها