اخبار
 انتشار: 25 اردیبهشت 1398
   مشاهده: 191

  معاون خدمات شهری :لایحه ی مدیریت نخاله های ساختمانی تدوین شد

   به گزارش اداره ارتباطات حوزه معاونت خدمات شهری علیرضا عالی پور اعلام کرد: لایحه مدیریت نخاله های ساختمانی تدوین و با قید فوریت جهت سیر مراحل تصویب تقدیم شورای اسلامی شهر اهواز خواهد شد.

وی گفت: این لایحه دربر گیرنده نرخ عوارض برای خودروها و مالکینی که خارج از محدوده های مجاز اقدام به ریختن نخاله های ساختمانی می کنند و نیز بهای خدمات مدیریت و ساماندهی نخاله های ساختمانی و همچنین میزان ودیعه حسن انجام کار توسط مالکینی که قصد اخد پروانه های ساختمانی را دارند می باشد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: تشریح فرآیند های اجرایی از مرحله درخواست پروانه های ساخت و تعمیرات و  شیوه مدیریت خودرو های کامیونت و ساماندهی در محل دفن نخاله های ساختمانی  نیز از دیگر مفاد این لایحه است.

علیرضا عالی پور  بیان کرد: با تنظیم و اجرای صحیح  این لایحه میتوان اطمینان حاصل کرد که میزان نخاله های ساختمانی  غیر مجاز که در زمین های خالی ریخته می شود و چهره شهر را مخدوش می نماید به شدت کاسته خواهد شد.

معاون خدمات شهری در پایان گفت: این لایحه بر اساس فعالیت های تجربه شده سایر کلانشهرها و مطالعاتی که از روند کار آنها صورت گرفت  در معاونت خدمات شهری تهیه و تنظیم شد.

نویسنده خبر: و. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها