(آرشیو نویسنده transport2)

RSS اخبار
در پی انتصاب سرهنگ تولابی به عنوان سرپرست پلیس راهور شهرستان اهواز، سلیمانی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز طی پیامی به وی، این انتصاب را تبریک گفت. متن پیام معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز به شرح ذیل است: سرپرست محترم پلیس راهور شهرستان اهواز جناب سرهنگ تولابی باسلام احتر...
جمعه، 07 بهمن 1401 - 20:44
قدردانی معاون حمل و نقل شهرداری اهواز از اقدامات سرهنگ رحیمی رئیس پلیس راه استان خوزستان
به گزارش امور ارتباطات حمل و نقل، سلیمانی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز ضمن تبریک شایسته انتصاب سرهنگ رحیمی بعنوان رئیس پلیس راه استان خوزستان گفت: حوزه حمل و نقل شهرداری قدردان همکاری و همیاری مجموعه پلیس راهور شهرستان اهواز است. سلیمانی با تاکید بر تداوم تعامل و هم افزایی بیشتر با پلیس ...
جمعه، 07 بهمن 1401 - 20:17
برگزاری بیش از ۱۶۰۰۰ هزار نفر ساعت کلاس آموزش ترافیکی در مدارس اهواز
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز از برگزاری ۱۶۰۰۰ نفر ساعت کلاس آموزش ترافیکی  در مدارس سطح شهر خبر داد.
چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 08:49
معاون حمل ونقل و ترافیک تاکید کرد: لزوم آمادگی حوزه حمل و نقل شهرداری اهواز در بارندگی پیش رو
به گزارش امور ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک، صبح امروز سه شنبه ۱۳ دی ماه، جلسه ای با هدف آمادگی نیروهای حوزه حمل و نقل و ترافیک جهت رفع نواقص، مشکلات و کمبود های احتمالی ترفیکی در بارندگی پیش رو، با حضور سلیمانی معاون حمل و نقل و ترافیک، مدیران عامل سازمانهای تابعه حمل و نقل، معاونین حمل و نقل ...
ﺳﻪشنبه، 13 دی 1401 - 19:32
برگزاری اولین نشست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز با شرکت های دانش بنیان
به گزارش امور ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، صبح دوشنبه ۱۴ آذرماه اولین نشست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز با شرکت های دانش بنیان با حضور امینی شهردار اهواز، شیشه گری رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر، سلیمانی معاون حمل و نقل و ترافیک، سرهنگ رحیمی رئیس پل...
ﺳﻪشنبه، 15 آذر 1401 - 10:04
بررسی اجرای طرح مدیریت پارک حاشیه ای در اهواز با سیستم های هوشمند
به گزارش امور ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، جلسه بررسی اجرای طرح مدیریت پارک حاشیه ای با سیستم های هوشمند با حضور شیشه گری رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر، سلیمانی معاون حمل و نقل و ترافیک، شفیعی پور مدیر کنترل ترافیک در محل سالن جلسات معاونت حمل و نقل برگزار شد.
چهارشنبه، 02 آذر 1401 - 11:11
نشست توانمندسازی سازمان های حوزه معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری اهواز
نشست توانمندسازی سازمان های حوزه معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری اهواز برگزار شد. 
چهارشنبه، 02 آذر 1401 - 11:00
گرامیداشت هفته بسیج در معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز
به گزارش امور ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز به مناسبت هفته بسیج و آغاز آن نشستی با حضور شیشه گری رئیس کمسیون حمل و نقل و ترافیک، موسوی زاده عضو شورای اسلامی شهر و سلیمانی معاون حمل و نقل شهرداری اهواز برگزار شد.
ﺳﻪشنبه، 01 آذر 1401 - 13:58
اقدامات انجام شده در راستای اجرا و تکمیل پروژه های ترافیکی
در راستای تکمیل و اتمام پروژه های اجرایی حوزه مهندسی و ایمنی ترافیک و با توجه به شناسایی نواقص و مشکلات ترافیکی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز از اجرا و تکمیل چند پروژه ترافیکی در سطح مناطق دو و چهار شهرداری اهواز خبر داد.
دوشنبه، 30 آبان 1401 - 08:23
سومین نشست کمیته شورای حمل و نقل و ترافیک کلانشهر اهواز برگزار شد
سومین نشست کمیته شورای حمل و نقل و ترافیک کلانشهر اهواز در خصوص بررسی مصوبات جلسه پیشین و دیگر مشکلات ترافیکی موجود در سطح شهر به ریاست معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، برگزار شد.
چهارشنبه، 25 آبان 1401 - 09:52
برگزاری دومین نشست کمیته شورای حمل و نقل و ترافیک کلانشهر اهواز
دومین نشست کمیته شورای حمل و نقل و ترافیک کلانشهر اهواز در خصوص بررسی مشکلات ترافیکی موجود در سطح شهر و نیز برنامه ریزی لازم جهت مرتفع نمودن آنها برگزار شد.
چهارشنبه، 11 آبان 1401 - 15:12
بررسی وضعیت پل شهید قربانی، پل نهم و تقاطع غیر همسطح شهید کجباف
وضعیت پل شهید قربانی، پل نهم و تقاطع غیرهمسطح کجباف، در جلسه کمیته شورای حمل و نقل و ترافیک کلانشهر اهواز به ریاست معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
ﺳﻪشنبه، 10 آبان 1401 - 14:32
دومین نشست شورای ترافیک کلانشهر اهواز برگزار شد.
دومین نشست شورای ترافیک کلانشهر اهواز، با دستور کار سیاست گذاری شورای ترافیک کلانشهر اهواز در سال جاری، به ریاست شهردار اهواز و با حضور نماینده وزیر کشور برگزار شد.
دوشنبه، 02 آبان 1401 - 12:53
گشودن گره های ترافیکی با اجرای عملیات اصلاح هندسی 50 نقطه حادثه خیز در سطح شهر اهواز
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز ضمن تأکید بر اهمیت اصلاح هندسی معابر سطح شهر، در راستای ساماندهی و رفع گره های ترافیکی، از بررسی مسائل اجرایی و جزئیات مربوط به اجرای عملیات اصلاح هندسی 50 نقطه حادثه خیز در سطح شهر اهواز خبر داد.
یکشنبه، 27 شهریور 1401 - 08:20
برگزاری کارگاه آموزش فرهنگ ترافیک و حمل و نقل عمومی
کارگاه آموزش فرهنگ ترافیک و حمل و نقل عمومی با هدف نهادینه سازی فرهنگ و قوانین و مقررات ترافیکی، در مسجد ابوالفضل ملاشیه واقع در منطقه شش شهرداری اهواز برگزار شد.
یکشنبه، 20 شهریور 1401 - 08:33
صفحه 1 از 19ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
دسته‌بندی خبرها