اخبار

(آرشیو نویسنده support)

RSS اخبار
 جلسه توجیهی مدیران پشتیبانی مناطق هشتگانه برگزارشد
جلسه توجیهی با حضور مدیران پشتیبانی مناطق هشتگانه و بمنظور بررسی مشکلات و راهکارهای لازم ادارات پشتیبانی مناطق، روز سه شنبه در محل اداره کل مرکز برگزارشد.
پنجشنبه، 17 شهریور 1401 - 15:11
سرپرست اداره خدمات اداری و عمومی شهرداری منصوب شد
از سوی سعید فردانی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی ، عادل دیدار به سمت سرپرست اداره خدمات اداری و عمومی منصوب شد.
چهارشنبه، 11 خرداد 1401 - 13:52
سرپرست اداره تاسیسات شهرداری منصوب شد
سعید فردانی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی دوشنبه طی حکمی عادل هاشمی بقا را به عنوان سرپرست اداره تاسیسات و نگهداری ساختمانهای شهرداری منصوب کرد.
چهارشنبه، 31 فروردین 1401 - 19:10
💥 سامانه تلفن گویای شهرداری اهواز راه اندازی شد
💢 با همت و تلاش مدیرکل پشتیبانی سامانه تلفن گویا در شهرداری اهواز راه اندازی شدسامانه تلفن گویای شهرداری اهواز راه اندازی شد.
چهارشنبه، 04 اسفند 1400 - 22:17
الزام خودروهای اجرائیات به معاینه فنی ماهانه
مدیر کل پشتیبانی شهرداری اهواز گفت: خودروهای اجرائیات به صورت ماهانه مورد بازدید و معاینه فنی قرار می گیرند.
چهارشنبه، 04 اسفند 1400 - 18:59
آب شهرداری اهواز وصل گردید
در پی شکسته شدن خط لوله آب شهری شهرداری مرکزی اهواز ، با تلاش شبانه روزی همکاران پشتیبانی در روزهای تعطیلی پایان هفته مجددا آب شرب شهرداری وصل گردید.مدیر کل پشتیبانی شهرداری اهواز گفت: در روز پنجشنبه گذشته بر اثر فرسودگی و پوسیدگی لوله آب شهری شهرداری دچار شکستگی شد که پس از پیگیری‌های مستمر با شرکت...
جمعه، 22 بهمن 1400 - 09:30
اجرای عملیات پیشگیرانه ضدعفونی ساختمان شهرداری اهواز در برابر کرونا ویروس
💥مدیر کل پشتیبانی شهرداری اهواز گفت: به منظور پیشگیری از شیوع مجدد کرونا ویروس و بخصوص سویه جدید امیکرون کلیه اتاقها ، دفاتر ، راه پله ها و آسانسور های شهرداری مرکز ضدعفونی و گندزدایی گردید.💥
ﺳﻪشنبه، 12 بهمن 1400 - 13:13
اجرای عملیات سمپاشی و ضدعفونی ساختمانهای شهرداری اهواز
عملیات سمپاشی و ضدعفونی ساختمانهای معاونت فنی و عمرانی ، شهرسازی و معماری و اداره قراردادها بمنظور پاکسازی و رعایت بهداشت محیط ، از بین بردن جانوران موذی و پیشگیری از شیوع بیماریهایی چون کرونا ویروس ، حساسیت فصلی و غیره انجام گردید.
شنبه، 02 بهمن 1400 - 13:09
مدیرکل پشتیبانی: ساختمانهای اداری شهرداری بصورت هفتگی بازدید می شود
مدیر کل پشتیبانی شهرداری گفت: بمنظور نگهداری و تعمیر و بهبود وضعیت ساختمانهای اداری شهرداری ، از کلیه ساختمانها و تاسیسات آنها بصورت هفتگی بازدید بعمل می آید.
چهارشنبه، 22 دی 1400 - 11:02
محوطه شهرداری اهواز پاکسازی شد
پیرو بازدید مدیر کل پشتیبانی ، محوطه شهرداری اهواز پاکسازی شد.
ﺳﻪشنبه، 23 آذر 1400 - 14:08
تاکید مدیر کل پشتیبانی شهرداری بر کاهش هزینه ها و رعایت اصول نظافت اداری
مدیر کل پشتیبانی شهرداری بر کاهش هزینه ها از طریق فرآیند برنامه ریزی ، اجرا و پیگیری کلیه امور این حوزه و رعایت اصول پاکیزگی و نظافت محیط اداری تاکید کرد.
دوشنبه، 22 آذر 1400 - 12:31
مدیر کل پشتیبانی از اقدامات این اداره کل در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد. چکیده اقدامات و فعالیت اداره کل پشتیبانی در خصوص پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به شرح ذیل می باشد: - طراحی ، توزیع و نصب تراکت با موضوع (( توصیه های بهداشتی )) در تابلوهای اعلانات. - تهیه و توزیع دستکش 4000 جفت ...
ﺳﻪشنبه، 13 اسفند 1398 - 11:55
تمهیدات اداره کل پشتیبانی شهرداری اهواز در جهت پیشگیری از شیوع کرونا ویروس
مدیرکل پشتیبانی شهرداری اهواز اعلام کرد: به منظور پیشگیری از شیوع احتمالی ویروس کرونا ،ابلاغیه ای به مناطق ، سازمان ها و مدیریت های مستقل که به صورت مستقیم با مردم ارتباط دارند ارسال شده تا جهت احتیاط بهداشت محیط کار و پرسنل را در جهت رفاه حال شهروندان به بهترین شکل انجام دهند ، داودی گفت: با توجه ...
ﺳﻪشنبه، 06 اسفند 1398 - 11:30
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها