اخبار

سازمان بهسازی و نوسازی

 

RSS اخبار
جلسه سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز با مدیران دفاتر تسهیل گری کوی سیاحی
سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز گفت:کوی سیاحی یکی از مناطق هدف سازمان است که برایش برنامه هایی در نظر داریم که امید است با اجرای طرح ملی بازآفرینی شهری به اهدافمان برسیم.
شنبه، 22 مرداد 1401 - 21:27
برگزاری جلسه شورای معاونین سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز
سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز در حاشیه جلسه شواری معاونین سازمان گفت: مسئله خیلی مهمی که معاونین سازمان باید به آن توجه کنندپیگیری حقوقی کلیه پروژه هایی است که دارای احکام قضایی هستندکه می بایست هرچه سریعتر تعیین تکلیف شوند.
شنبه، 22 مرداد 1401 - 15:14
جلسه شهردار کلانشهر اهواز با سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز
شهردار کلانشهر اهواز گفت: راهکارها و فعالیت های موثری در سازمان بهسازی و نوسازی در حال انجام است که امیدواریم بتوانیم با توانمند سازی در جهت احیای بافت های ناکارآمد شهری و حفظ بافت تاریخی شهر اهواز همانند دیگر شهرهای موفق گام برداریم.
ﺳﻪشنبه، 18 مرداد 1401 - 15:53
جلسه سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز با مدیران و کارشناسان دفتر تسهیل گری شرق اهواز
سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز گفت: اهمیت و ضرورت دفاتر تسهیل گری در بازآفرینی شهری پایدار بسیار مهم و اساسی است.
شنبه، 08 مرداد 1401 - 20:10
گزارش تصویری بازدید سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز به همراه رییس میراث فرهنگی از پروژ های تاریخی کلانشهر اهواز
سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز در حاشیه بازدید از بناهای تاریخی کلانشهر اهواز گفت : همکاری شهرداری و میراث فرهنگی باعث سرعت بخشیدن به مرمت و نوسازی بافت های تاریخی شود.
چهارشنبه، 05 مرداد 1401 - 13:46
جلسه پیگیری و وصول تخفیفات و عوارض بافت های فرسوده در سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز
سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز گفت: سازمان در صدد فراهم کردن بسته تشویقی برای جلب مشارکت مردم و سرمایه گذاران و همچنین سازندگان و انبوه سازان در محله های واقع در بافت فرسوده و ناکارآمد می باشد.
ﺳﻪشنبه، 04 مرداد 1401 - 22:42
جلسه سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز با مدیران و کارشناسان دفاتر تسهیل گری کلانشهر اهواز
سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز گفت: طرح تفضیلی و سند دار کردن خانه های واقع در بافت فرسوده و حاشیه شهر مهمترین اقداماتی است که انشاالله بتوانیم با کمک ستاد بازآفرینی شهری و دفاتر تسهیل گیری گام موثری در این خصوص برداریم.
ﺳﻪشنبه، 04 مرداد 1401 - 15:40
برگزاری جلسه سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز با مدیران اداره کل امور اجتماعی استانداری خوزستان
برگزاری جلسه با موضوع بحث و تبادل نظر و همکاری در مورد دفاتر تسهیل گری و باز آفرینی شهری در سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز
یکشنبه، 02 مرداد 1401 - 23:12
بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز و سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی از سازمان عمران و بازآفرینی کرج
معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز در حاشیه بازدید از سازمان عمران و بازآفرینی و دفاتر تسهیل گری بافت های فرسوده شهرداری کرج گفت : امید است با رویکردی که شهردار محترم اهواز در مورد بازآفرینی و احیای بافت های فرسوده و تاریخی در نظر دارد و همچنین با همکاری و هم فکری بتوانیم گام موثری در احیا و بازآفرین...
جمعه، 31 تیر 1401 - 12:48
بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز و سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی از دفاتر تسهیل گری و پروژه های سازمان نوسازی شهرداری تهران
معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز در حاشیه بازدیداز دفاتر تسهیل گری و پروژه های سازمان نوسازی شهرداری تهران گفت:امید است هرچه سریعتر مشکل تسهیلات بافت های فرسوده مرتفع شود تاشهروندان بتوانند خانه های خود را نوسازی ویا تجمیع کنند.
پنجشنبه، 30 تیر 1401 - 09:28
گزارش تصویری از جلسه معاون عمرانی استانداری خوزستان،معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز و سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی با مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری ایران
به گزارش اداره ارتباطات سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز ، جلسه ای امروز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ با حضور محمد خانچی معاون عمرانی استانداری خوزستان و رییس شوای سازمان ، پرویز حسینی معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز و ریئس هیئت مدیره سازمان ، صادق کهوازی سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی و همچنین مهدی...
چهارشنبه، 29 تیر 1401 - 23:33
بازدید شهردار ، رئیس شورای شهر ، اعضای شورا و معاون عمرانی استانداری از پروژه تاریخی ۸بنگله
بازدید شهردار و رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و همچنین معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوستان از پروژه تاریخی ۸ بنگله و رویکرد سازمان بهسازی و نوسازی به احیا و مرمت تک بناهای فرسوده و تاریخی
ﺳﻪشنبه، 21 تیر 1401 - 14:54
دیدار سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز با مسئولین بازآفرینی تهران و کرج
سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی اهواز در دیداری که با مسئولین بازآفرینی تهران و کرج و همچنین شرکت مادر تخصصی بازآفرینی شهری ایران داشت گفت: چنین دیدارهایی میتواند مقدمه ای باشدبرای همکاری و دیدار متقابل و استفاده از تجارب وبحث پیرامون پروژه های موفق بازآفرینی شهری.
دوشنبه، 20 تیر 1401 - 19:42
برگزاری جلسه آمادگی ارائه گزارشات شورای سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز
معان برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری اهواز گفت: انشاالله که در حد اقل زمان ممکن بتوانیم همکاری لازم را برای رفع مشکلات و موانع سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز بکار گیریم.
دوشنبه، 20 تیر 1401 - 16:23
برگزاری جلسه سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی با مدیر منطقه یک شهرداری اهواز
سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز گفت : سازمان تمام توان خود را در خصوص اجرای پروژه های شاخص در جهت باز زنده سازی تک بناهای تاریخی و انجام پروژه های محرکه توسعه در محلات هدف اعلام می دارد.
دوشنبه، 13 تیر 1401 - 22:59
صفحه 1 از 29ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
جستجوی اخبار
برچسب ها
دسته‌بندی خبرها