اخبار

سازمان مدیریت پسماند شهری

 

RSS اخبار
برگزاری کارگاه آموزش طرح تفکیک از مبدا زباله های خشک در اداره گاز استان توسط کارشناسان واحد تفکیک پسماند از مبدا
به گزارش اداره ارتباطات سازمان مدیریت پسماند در راستای آموزش تفکیک پسماندها از مبدا ،کارگاه آموزشی در خصوص آشنایی با انواع پسماند تر وخشک ولزوم جداسازی آن از پسماندهای دیگر وآشنایی با نرم افزار بهروب توسط کارشناسان واحد تفکیک در این اداره صورت گرفته است.
چهارشنبه، 17 آبان 1402 - 12:27
دبیرستان دخترانه طراوات  وکانون پرورش فکری افرینش تحت آموزش طرح تفکیک پسماند از مبدا قرار گرفتند.
تفکیک از مبدا نشان دهنده اوج مشارکت و تعامل فرهنگی شهروندان در بحث کلان مدیریت پسماندهای شهری است.
شنبه، 13 آبان 1402 - 13:51
آموزش مستمر طرح تفکیک پسماند از مبدا به دانش آموزان توسط کارشناسان سازمان مدیریت پسماند
زباله هایی که به سادگی راهی سطل های زباله می شوندو هر شب در ساعتی معین توسط شهروندان و ساکنان منازل برسرکوچه وخیابان و نهایتا درون سطل زباله شهری قرار می گیرند از لحاظ اقتصادی بسیار باارزش هستند ومی توانند در چرخه اقتصاد ملی عامل تولید درآمد واشتغالزایی باشند.
دوشنبه، 08 آبان 1402 - 13:07
دوره آموزش اولیه مدیریت پسماند و تفکیک پسماند خشک از مبدا ویژه معرفی نرم افزار بهروب برگزار شد
در این دوره که روز شنبه مورخ 29 مهر ماه سال جاری برگزار شد، سرکارخانم ورشویی مسئول صنایع تبدیلی مدیریت پسماند شهرداری ضمن آموزش صحیح تفکیک پسماند خشک از تر، به معرفی اجرای طرح هوشمند نرم افزار بهر وب پرداخت.
چهارشنبه، 03 آبان 1402 - 12:51
برنامه ترویج فرهنگ زیست محیطی طرح تفکیک پسماند از مبدا دردبیرستان دخترانه شهدای ملی حفاری برگزار شد
به گزارش اداره ارتباطات سازمان صبح امروز برنامه ای تحت عنوان ترویج فرهنگ محیط زیستی دردبیرستان دخترانه شهدای ملی حفاری برگزار شد که ازمدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز دعوت بعمل آمد.
چهارشنبه، 03 آبان 1402 - 12:48
برگزاری کارگاه آموزشی تفکیک زباله از مبدا در مدرسه شهدای شمخانی به همراه مسابقه واهدا جوایز درخصوص آموزش شهروندی برگزار شد
به گزارش اداره ارتباطات سازمان این کارگاه آموزشی که با همکاری بسیار خوب مسئولان مدارس و مشارکت دانش آموزان همراه بود دانش آموزان با مفهوم زباله و انواع آن تر , خشک و ... چرایی و چگونگی اجرای طرح ، مزایای بازیافت ، نحوه و زمانبندی جمع آوری زباله های تر و خشک از سوی شهرداری و مطالب و مفاهیم مشابه دی...
یکشنبه، 30 مهر 1402 - 13:14
بازدید معاون مالی اقتصادی شهرداری اهواز به همراه مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از سایت صفیره
به گزارش اداره ارتباطات سازمان مدیریت پسماند صبح امروز چهارشنبه۲6 مهرماه آذربایجانی معاون مالی اقتصادی با هدف بررسی وضعیت موجود، بررسی مشکلات و راههای رفع آنها و اجرا و اتمام پروژه ها از سایت صفیره اهواز بازدید کردند.
چهارشنبه، 26 مهر 1402 - 13:10
شرکت  پرسنل دانشکده دندانپزشکی ،دانشگده پیراپزشکی ومدیریت امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در کارگاه آموزشی طرح تفکیک پسماند از مبدا
به گزارش اداره ارتباطات سازمان مدیریت پسماند این کارگاه آموزشی با هدف آشنایی اصول اولیه مدیریت پسماند، اهمیت پسماند در محیط زیست، انواع پسماند و نحوه تفکیک آنها وشیوه نصب و استفاده از نرم افزار بهروب در ادارات فوق برگزار گردید.
چهارشنبه، 26 مهر 1402 - 13:04
تجلیل وتشکر از نیروهای فعال در پروژه طرح تفکیک پسماند از مبدا ونرم افزار بهروب
مراسم تقدیر و تشکر از فعالینی که با جدیت در اجرای اصولی طرح تفکیک پسماند از مبدا فعالیت داشتند درسازمان مدیریت پسماند و با حضور مدیرعامل بازرسی، نماینده حراست و روابط عمومی سازمان برگزار شد.
چهارشنبه، 22 شهریور 1402 - 09:44
تبیین برنامه های سازمان مدیریت پسماند در گفتگوی مدیر عامل این سازمان با رادیو شهر
مدير عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداري اهواز با حضور در استوديو شهر شهرداري اهواز عملكردها و برنامه هاي پيش روي اين سازمان را تشريح نمودند.
دوشنبه، 20 شهریور 1402 - 12:28
جلسه آموزشی مدیریت پسماند ومعرفی نرم افزار بهروب در اداره کل کمیته امداد ودانشگاه جندی شاپور اهواز
ارائه آموزش های عمومی و افزایش سطح فرهنگ و آگاهی شهروندان به تدریج باعث کاهش میزان تولید پسماند و صرفه جویی در مصرف منابع شده و از طرفی میزان تفکیک پسماندها در مبادی تولید افزایش خواهد یافت که این امر به نوبه خود باعث کاهش هزینه ها، از جمله حمل و نقل پسماندها خواهد شد.
ﺳﻪشنبه، 14 شهریور 1402 - 08:41
گزارش تصویری از آموزش طرح تفکیک پسماند از مبدا در معاونت شهرسازی وحمل ونقل شهرداری اهواز
برای کاهش اثرات تخریبی پسماندهای جامد نیازمند یک برنامه مدیریتی کارآمد جهت بازیافت پسماندها هستیم که اولین مرحله از این برنامه، پروژه طرح تفکیک پسماند از مبدا می باشد.
یکشنبه، 12 شهریور 1402 - 10:39
گزارش تصویری از حضور موثر سازمان مدیریت پسماندشهرداری اهواز در مرز چزابه
سازمان مدیریت پسماند به مناسبت فرارسیدن ایام اربعین سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و ضرورت خدمات رسانی به زائرین حسینی با بارگیری اپلیکیشن هوشمند بهروب اقدام به جانمایی ایستگاههای سیار در مرز چزابه و شیب عراق ، توزیع مخازن کارتن پلاست مخصوص پسماندهای خشک، استقرار ماشین آلات جمع آوری ...
شنبه، 11 شهریور 1402 - 09:38
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز:  با راه‌اندازی سایت تولید کود کمپوست از دفن بیش از ۶٠ درصد زباله جلوگیری می‌شود
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز با بیان اینکه روزانه حدود ۶۵٠ تن زباله وارد سایت صفیره می‌شود، گفت: با راه‌اندازی سایت تولید کود کمپوست از دفن بیش از ۶٠ درصد زباله جلوگیری می‌شود.به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری اهواز، محمود ثابت قدم با اشاره به عملکرد سازمان مدیریت پسماند شهرداری ا...
پنجشنبه، 09 شهریور 1402 - 19:28
حضور موثر سازمان مدیریت پسماند در مرز چذابه
به گزارش اداره ارتباطات :سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز امسال به صورت ویژه در مرز چذابه فعالیتها و اقداماتی را در راستای پیاده سازی فرهنگ تفکیک از مبدا وبازیافت پسماندهای خشک با بکارگیری اپلیکیشن هوشمند " بهروب "انجام داده است.
یکشنبه، 05 شهریور 1402 - 12:39
صفحه 1 از 62ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
جستجوی اخبار