اخبار

معاونت حمل و نقل و ترافیک

 

RSS اخبار
برگزاری مراسم تودیع و معارفه در معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز
با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز و جمعی از مدیران ستادی، مراسم معارفه مدیران جدید و تودیع مدیران پیشین مدیریت های مطالعات و طراحی حمل و نقل شهری و مهندسی و ایمنی ترافیک، برگزار شد.
چهارشنبه، 05 آبان 1400 - 12:42
نصب تجهیزات ترافیکی در بلوار فرودگاه کلانشهر اهواز
معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز در جهت ایمن سازی معابر، تسهیل در عبور و مرور، کاهش حوادث ناشی از ترافیک و همچنین افزایش ایمنی شهروندان، اقدام به نصب تجهیزات ترافیکی در بلوار فرودگاه کرد.
ﺳﻪشنبه، 04 آبان 1400 - 08:54
تهیه و نصب تابلوهای هشدار دهنده محدودیت سرعت توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز
تابلوهای هشدار دهنده محدودیت سرعت مربوط به دوربین های ثبت تخلف در بلوار ساحلی غربی، در جهت ایمن سازی معابر شهری و کاهش سوانح و تصادفات رانندگی، توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، تهیه و نصب شد.
دوشنبه، 03 آبان 1400 - 08:17
خرید و تجهیز دو دستگاه خودرو به سامانه شناسایی و ثبت مکانیزه تخلفات ایستا
معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز بر اساس دستور شهردار کلانشهر اهواز و مصوبات شورای ترافیک استان خوزستان، در راستای کاهش تخلفات ایستا در معابر اصلی و پر تراکم شهر، با هماهنگی پلیس راهور شهر اهواز، اقدام به خرید دو دستگاه خودرو و تجهیز آن به سامانه هوشمند پلاک خوانی و ثبت تخلفات مذکور کرد.
ﺳﻪشنبه، 27 مهر 1400 - 09:06
اجرای شناسگر مغناطیسی جهت هوشمند سازی تقاطع چراغ راهنمایی تحت فرمان در تقاطع خیابان انقلاب و خیابان فراهانی
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز از اجرای شناسگر مغناطیسی جهت هوشمند سازی تقاطع چراغ راهنمایی تحت فرمان در تقاطع خیابان انقلاب و خیابان فراهانی با همکاری مدیریت کنترل ترافیک شهرداری منطقه شش، در جهت ایمن سازی معابر شهری و حل معضلات و گره های ترافیکی آنها، خبر داد.
ﺳﻪشنبه، 27 مهر 1400 - 07:57
اهدای لوح تقدیر به معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز
مدیر کل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در راستای رفع مشکلات معابر پر تردد شهری و افزایش ظرفیت خدمات رسانی ناوگان حمل و نقل عمومی از تلاشهای ارزنده و خالصانه معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز با اهدای لوح، تقدیر و تشکر نمود.
ﺳﻪشنبه، 19 مرداد 1400 - 08:17
احداث مسیر دوچرخه به طول ۱۶۰۰ متر و با عرض ۲.۵ متر در کلانشهر اهواز
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز از احداث مسیر دوچرخه به طول ۱۶۰۰ متر و با عرض ۲.۵ متر حد فاصل پل طبیعت تا کتابخانه مرکزی در کلانشهر اهواز خبر داد.
ﺳﻪشنبه، 19 مرداد 1400 - 07:56
 بررسی برنامه عملیاتی سال 1400 سازمان های وابسته معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز
جلسه بررسی برنامه عملیاتی سال 1400 سازمان های وابسته معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز به ریاست معاون حمل و نقل و ترافیک و با حضور مدیران عامل سازمان های مذکور، مدیرکل حسابرسی و مجری در امور برنامه ریزی، برگزار شد.
یکشنبه، 30 خرداد 1400 - 20:53
بررسی موانع و چالش های مشترک معاونت حمل و نقل و ترافیک و معاونت خدمات شهری
جلسه ای به منظور بررسی موانع و چالش های مشترک معاونت حمل و نقل و ترافیک و معاونت خدمات شهری شهرداری اهواز و دستیابی به راهکارهای اجرایی اثر بخش جهت رفع آنها برگزار شد.
دوشنبه، 17 خرداد 1400 - 11:16
بازدید معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز به همراه رئیس راهور استان خوزستان از مدیریت کنترل ترافیک
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز به همراه رئیس راهور استان خوزستان از مرکز مانیتورینگ مدیریت کنترل ترافیک و نیز از محل سرورهای این معاونت بازدید نمودند و از روند فعالیتهای مدیریت کنترل ترافیک باخبر شدند.
چهارشنبه، 05 خرداد 1400 - 11:52
بررسی آخرین وضعیت ایستگاه های ریل باس در سطح شهر اهواز
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز از برگزاری جلسه ای در خصوص بررسی آخرین وضعیت ایستگاه های ریل باس در سطح شهر اهواز، در محل این معاونت، خبر داد.
چهارشنبه، 05 خرداد 1400 - 11:47
عملکرد معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز در دو ماهه اول سال 1400
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز در راستای ایجاد فرصت های تازه و بهبود عملکرد این معاونت در مسیر توسعه و پیشرفت و در جهت دستیابی به اهداف چشم انداز، اقدام به ارزیابی عملکرد این معاونت و بررسی آن طی دو ماه گذشته و تعیین اهداف و برنامه های آن در سه ماه آتی کرد.
چهارشنبه، 05 خرداد 1400 - 08:28
برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیریت کنترل ترافیک شهرداری اهواز
مراسم تودیع و معارفه مدیریت کنترل ترافیک شهرداری اهواز با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک و جمعی از مدیران ستادی و کارشناسان، در سالن جلسات مدیریت کنترل ترافیک برگزار شد.
دوشنبه، 03 خرداد 1400 - 13:29
بررسی مشکلات و چالش های سازمان تاکسیرانی با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز
جلسه ای به منظور بررسی مشکلات و بهبود عملکرد سازمان تاکسیرانی با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز و رئیس پلیس راهور کلانشهر اهواز برگزار شد.
دوشنبه، 03 خرداد 1400 - 09:13
بررسی مشکلات و چالش های سازمان پایانه های مسافربری با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز
جلسه ای به منظور بررسی مشکلات و چالش های سازمان پایانه های مسافربری با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز و رئیس پلیس راهور کلانشهر اهواز در راستای پیشبرد و بهسازی سازمان پایانه ها برگزار شد.
دوشنبه، 03 خرداد 1400 - 09:10
صفحه 1 از 53ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
دسته‌بندی خبرها