اخبار

معاونت شهرسازی و معماری

 

RSS اخبار
با دستور شهردار اهواز مطالعات و طراحی بهسازی چهار ورودی شهرانجام می شود
سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اهواز از اجرای پروژه مطالعاتی بهسازی چهار ورودی از هفت ورودی شهر به دستور شهردار اهواز خبر داد.
یکشنبه، 13 شهریور 1401 - 08:41
سرپرست معاونت شهرسازی: توقع به حق مردم داشتن مسکن با کیفیت و ایمن است
سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اهواز در جلسه هم اندیشی با رییس و نمایندگان انجمن انبوه سازان مسکن و ساختمان استان خوزستان تاکید کرد: توقع به حق مردم داشتن مسکن با کیفیت و ایمن است.
چهارشنبه، 02 شهریور 1401 - 09:42
جلسه سرپرست معاونت شهرسازی شهرداری اهواز با معاونین مناطق هشتگانه
جلسه معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اهواز با معاونین شهرسازی مناطق هشتگانه به ریاست زارع زاده سرپرست معاونت شهرسازی و معماری تشکیل شد.
شنبه، 29 مرداد 1401 - 08:20
حضور حوزه معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اهواز در میز خدمت نماز جمعه
زارع زاده سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اهواز با همراهی مدیران ارشد مجموعه در میز خدمت نماز جمعه این هفته اهواز حضور یافته و پاسخگوی مطالبات و در خواست های شهروندان بودند.
جمعه، 21 مرداد 1401 - 18:52
نماهای شهری در اهواز ارتقاء می یابد
معاون شهرسازی و معماری شهرداری اهواز از فعالیت مجدد کمیته نما با رویکرد جدید خبر داد.
جمعه، 20 خرداد 1401 - 12:39
ساخت و سازهای بلند مرتبه در اهواز ساماندهی و نظام مند می شوند
معاون شهرسازی و معماری شهرداری اهواز در جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر از ساماندهی و نظام مند شدن ساخت و سازهای بلند مرتبه خبر داد.
ﺳﻪشنبه، 17 خرداد 1401 - 09:13
توقف عملیات ساختمانی متخلف در سپیدار اهواز
با پیگیری معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اهواز از ادامه عملیات اجرایی در ساختمان در حال احداث با توجه به احراز تخلفات ساختمانی جلوگیری به عمل آمد.به گزارش سایت شهرداری اهواز در پی دریافت گزارشات واصله شب گذشته(۱۲ خردادماه ۱۴۰۱) مبنی بر وقوع تخلف ساختمانی در یک پروژه ساختمان در حال احداث واقع در م...
جمعه، 13 خرداد 1401 - 22:43
ارتباط پیامکی با معاون شهرسازی شهرداری
به گزارش سایت شهرداری اهواز، در راستای اصل تکریم ارباب رجوع و ارتباط مستقیم مردم و مسئولین شهروندان محترم میتوانند کلیه پیشنهادات انتقادات و مشکلات خود را در موضوعات شهرسازی و معماری با ارسال پیامک(sms) همراه با ذکر مشخصات متقاضی و ملک به شماره 09380611998 به صورت مستقیم و بدون واسطه به معاون شهرساز...
ﺳﻪشنبه، 10 خرداد 1401 - 12:04
پاسخگویی حوزه شهرسازی و معماری  به شهروندان در نمازجمعه
زارع زاده سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اهواز با همراهی مدیران ارشد مجموعه در میز خدمت نماز جمعه این هفته اهواز حضور یافته و پاسخگوی مطالبات و در خواست های شهروندان بودند. به گزارش سایت شهرداری اهواز، سرپرست معاونت شهرسازی و معماری پس از این دیدار ضمن تبریک عید سعید فطر گفت: پیرو برنامه ...
یکشنبه، 18 اردیبهشت 1401 - 07:18
سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اهواز: شفافیت،عدالت و صداقت سه اولویت مهم حوزه شهرسازی شهرداری است
سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اهواز در دیدار با رییس اداره کمیسیون ماده صد شهرداری و دبیران مناطق هشتگانه از شفافیت، عدالت و صداقت به عنوان اولویت های کاری خود نام برد.
چهارشنبه، 07 اردیبهشت 1401 - 14:06
معارفه سرپرست جدید معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اهواز  برگزار شد
با حضور رضا امینی شهردار اهواز، مراسم معارفه سرپرست معاونت شهرسازی و معماری و سرپرست اداره کل بازرسی شهرداری اهواز برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اهواز در این جلسه که با حضور معاونین شهردار و مدیران شهرداری برگزار شد، امینی گفت: تغییرات مدیریتی دمیدن روح تازه به مجموعه‌های اجرایی ...
دوشنبه، 29 فروردین 1401 - 13:44
جلسه تودیع و معارفه سرپرست معاونت شهرسازی و معماری
در جلسه ای در معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اهواز، با حضور حجه الاسلام موسی پور قائم مقام شهردار اهواز، ضمن تشکر از زحمات علیرضا مرغایی زاده معاون پیشین، هدایت اله زارع زاده به عنوان سرپرست جدید معاونت شهرسازی و معماری معارفه شد.
دوشنبه، 29 فروردین 1401 - 13:25
بازدید مهندس مرغایی زاده معاون شهرسازی و معماری شهرداری اهواز از سایت اداری منطقه دو
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه دو ، مهندس مرغایی زاده معاون شهرسازی و معماری شهرداری اهواز به همراه مهندس جامعی مدیر منطقه از سایت اداری شهرسازی منطقه بازدید و از نزدیک با کارشناسان و ارباب رجوع های سایت دیدار کردند. در این دیدارها که به‌صورت رو در رو برگزار شد، هرکدام از ملاقات‌کنندگان مس...
دوشنبه، 23 اسفند 1400 - 11:39
دیدار مردمی معاون شهرسازی و معماری شهرداری اهواز در شهرداری منطقه 3
معاون شهرسازی و معماری شهرداری اهواز در راستای تکریم ارباب رجوع و بالا بردن سطح کیفی خدمات رسانی مطلوب به شهروندان در روزهای پایانی سال ، در بین مراجعین واحد شهرسازی حضور یافت.
چهارشنبه، 18 اسفند 1400 - 12:42
دیدارمردمی معاون شهرسازی ومعماری شهرداری اهواز رسیدگی به درخواست‌های شهروندان
علیرضا مرغایی زاده معاون شهرسازی و معماری ضمن دیدارمردمی با ساکنین شهرداری منطقه 4 به درخواست‌های آنان رسیدگی کرد.
یکشنبه، 15 اسفند 1400 - 17:42
صفحه 1 از 7ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  بعدی   انتها   
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها