اخبار

سازمان مدیریت پسماند شهری

 

RSS اخبار
اقدامات پیشگیرانه علیه ویروس کرونا در کارخانه پردازش  محل دفن پسماند توسط  سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز
سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز در محل دفن پسماندهای شهر اهواز و کارخانه پردازش به اقدامات پیشگیرانه علیه ویروس کرونا پرداخته است. سازمان مدیریت پسماند در سایت صفیره از بدو شیوع ویروس کرونا، اقدام به پیشگری و رعایت شدید بهداشت کرده بود که این مهم در روزهای بعد به صورتی مستمر ادامه پیدا کرد.در این...
یکشنبه، 11 اسفند 1398 - 21:59
تداوم اقدامات پیشگیرانه سازمان مدیریت پسماندشهرداری اهواز در جهت پیشیگیری از کرونا ویروس
به گزارش اداره ارتباطات سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز این سازمان جهت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان و کارکنان مجموعه خود اقدامات پیشگیرانه ای را در دستور کار خود قرار داده است .
یکشنبه، 11 اسفند 1398 - 14:37
اقدامات سازمان مدیریت پسماندشهرداری اهواز در جهت پیشیگیری از کرونا ویروس
به گزارش اداره ارتباطات سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز این سازمان جهت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان و کارکنان مجموعه خود اقدامات پیشگیرانه ای را در دستور کار خود قرار داده است .
چهارشنبه، 07 اسفند 1398 - 11:10
آگهی مناقصه عمومی نوبت اول
موضوع مناقصه: خریدکریراسلت کانوایر(زنجیری خط شماره یک کارخانه پردازش در سایت صفیره)
چهارشنبه، 07 اسفند 1398 - 09:03
آغاز عملیات احداث پروژه زیرسازی و آسفالت جاده داخلی دفن پسماند حدفاصل درب ورودی تا سلول شماره 2
محمد رضا قنواتی مدیرهامل سازمان مدیریت پسماند گفت: به منظور تسهیل در فعالیتهای محل دفن صفیره ،عملیات اجرایی احداث جاده در این سایت به همت سازمان مدیریت پسماند آغاز شده است .
یکشنبه، 27 بهمن 1398 - 12:31
آگهی مناقصه عمومی نوبت دوم   احداث سلول سوم دفن بهداشتی
سازمان مدیریت پسماند شهرداري اهواز در نظر دارد پروژه مشروحه ذیل را از طريق مناقصه عمومي به اشخاص حقوقی واجد شرايط واگذار نمايد. موضوع مناقصه: احداث سلول سوم دفن بهداشتی
یکشنبه، 20 بهمن 1398 - 09:36
گزارش تصویری از رونمایی ناوگان جمع آوری وحمل پسماندهای بیمارستانی به همت سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پسماند شهرداری اهواز روزپنجشنبه مورخ 17/11/98 از چهار دستگاه خودرو حمل زباله مکانیزه که دارای مخزن شیرابه وجداره تمام استیل می باشد رونمایی شد.
شنبه، 19 بهمن 1398 - 13:37
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند: برای جمع آوری مکانیزه زباله های عفونی نیازمند همکاری تمام مراکز درمانی هستیم
محمدرضا قنواتی مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز در آیین رونمایی از ماشینهای مکانیزه حمل زباله های عفونی شهر گفت: این دستگاهها تمام استیل و مکانیزه هستند و دو مخزن شیرابه دارند که باعث می شود شیرابه زباله در سطح شهر جاری نشده و به صورت مکانیزه جمع آوری و به محل دفن انتقال داده می شوند.وی ...
پنجشنبه، 17 بهمن 1398 - 13:35
برگزاری مراسم پرفیض زیارت عاشورا با حضور پرسنل سازمان مدیریت پسماند
به گزارش اداره ارتباطات سازمان مدیریت پسماند مراسم قرائت زیارت عاشورا با شور و حال خاص معنوی صبح امروز مصادف با دهه فجر انقلاب اسلامی ایران، قبل از شروع وقت اداری با حضور پرسنل مجموعه پسماند، برگزار شد.
دوشنبه، 14 بهمن 1398 - 12:14
غبارروبی  وعطر افشانی گلزار شهدا در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران
همزمان با سراسر کشور مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید یعقوب حسینی امام جماعت سازمان پسماند، مدیرعامل سازمان و جمعی از پرسنل سازمان مدیریت پسماند برگزار شد و حاضرین با ذکر فاتحه با مقام شامخ شهدا و امام شهدا پیمانی دوباره بستند.
ﺳﻪشنبه، 08 بهمن 1398 - 13:23
بزودی ؛ راه‌اندازی ۵۰ دستگاه مکانیزه بازیافت پسماند در اهواز
تفاهم نامه فی مابین شهرداری اهواز، کمیته امداد امام استان و سازمان فنی و حرفه‌ای خوزستان در راستای نصب ۵۰دستگاه مکانیزه بازیافت پسماندباحضور معاون اشتغال کمیته امداد کشور و رییس سازمان فنی وحرفه ای کشور و استاندارخوزستان منعقد شد.
چهارشنبه، 25 دی 1398 - 13:36
آگهی مناقصه عمومی کنترل جمعیت حیوانات ناقل بیماری به انسان (نوبت اول)
سازمان مدیریت پسماند شهرداري اهواز در نظر دارد پروژه مشروحه ذیل را از طريق مناقصه عمومي به اشخاص حقوقی واجد شرايط واگذار نمايد.موضوع: کنترل جمعیت حیوانات ناقل بیماری به انسان (جهت کنترل جمعیت سگهای بلاصاحب ) در سطح شهر
شنبه، 14 دی 1398 - 09:40
سومین جلسه کمیته درآمدی سازمان پسماند برگزار شد.
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز از برگزاری سومین جلسه کمیته در آمدی به منظور ساماندهی وبهبود نحوه وصول مبالغ در آمدی وبررسی موضوع افزایش وجذب در آمد حاصل ازخدمات بهای پسماندبا حضور مدیران و کارشناسان درآمد خبر داد.
ﺳﻪشنبه، 05 آذر 1398 - 14:09
گزارش تصویری از برگزاری دعای زیارت عاشورادر سازمان مدیریت پسماند
همزمان با گرامیداشت هفته بسیج مراسم قرائت دعای پرفیض زیارت عاشورا در محل نمازخانه سازمان پسماند شهرداری اهواز برگزار شد.
دوشنبه، 04 آذر 1398 - 11:57
سازمان مديريت پسماندشهرداری اهواز در نمايشگاه هفته پدافند غیرعامل حضوری پررنگ داشت
سازمان مديريت پسمانددر نمايشگاهي به مناسبت هفته ی پدافند غیرعامل که از تاریخ ۱٨ لغایت ٢۰ آبان در پارکینگ شماره سه جاده ساحلی برگزار شده بود ،به عنوان يكي ازسازمانهاي تحت مجموعه خدمات شهری در غرفه شهرداری اهوازحضور داشت.
چهارشنبه، 22 آبان 1398 - 09:38
صفحه 3 از 53ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها