اخبار

سازمان پارک ها و فضای سبز

 

RSS اخبار
انتصاب ناظر فضای سبز منطقه پنج شهرداری اهواز
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح روز گذشته جلسه ای با حضور مدیر عامل این سازمان، معاونت فضای سبز و امور پارکها و ناظرین فضای سبز مناطق هشتگانه با موضوع پیگیری و صورت وضعیت های پیمانکاران و نظارت دقیق بر آنها در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.
ﺳﻪشنبه، 24 تیر 1399 - 09:06
انتصاب مسئول امور بازرسی سازمان پارکها
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح روز گذشته طی حکمی از سوی صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، یعقوب مهدوری بعنوان مسئول امور بازرسی این سازمان معارفه شد.
ﺳﻪشنبه، 24 تیر 1399 - 09:01
هرس و فرم دهی درختان کنوکارپوس در سطح کلانشهر اهواز
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از هرس و فرم دهی گسترده درختان کنوکارپوس قبل از بارش اولین باران های پاییزی خبر داد.
دوشنبه، 16 تیر 1399 - 11:37
نصب و اجرای نرده های بتنی در منطقه سه
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ روز گذشته مرحله ی جدیدی از نصب نرده های بتنی در منطقه سه شهرداری اهواز به اجرا درآمد.
دوشنبه، 16 تیر 1399 - 09:44
نصب نرده های بتنی در منطقه سه
نرده های بتنی در فضای سبز منطقه سه شهرداری اهواز نصب شد
دوشنبه، 02 تیر 1399 - 11:09
بازدید مدیر عامل سازمان پارکها از نصب نرده های بتنی در منطقه سه
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، صبح روز گذشته مدیر عامل سازمان پارکها به همراه معاونین فنی و اجرایی و فضای سبز و پارکها از سطح فضای سبز و نصب نرده های بتنی در منطقه سه شهرداری اهواز بازدید بعمل آوردند.
دوشنبه، 26 خرداد 1399 - 07:37
ابلاغ خرید گل های تابستانه به مناطق
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ خرید گل های تابستانه جهت کاشت در مناطق از سوی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز به مناطق هشتگانه ابلاغ شد.
دوشنبه، 19 خرداد 1399 - 11:38
بازدید مدیرعامل سازمان پارکها از فضای سبز سطح منطقه دو، چهار و پنج
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، صبح روز گذشته مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در ادامه بازدیدهای میدانی خود، از فضای سبز مناطق دو، چهار و پنج بازدید بعمل آورد.
ﺳﻪشنبه، 13 خرداد 1399 - 12:45
عملیات نصب نرده های بتنی در سطح منطقه چهار
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، از عملیات نصب نرده های بتنی در سطح منطقه چهار خبر داد.
ﺳﻪشنبه، 13 خرداد 1399 - 12:30
بررسی مشکلات پروژه های پارکهای ساحلی
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، هفته گذشته جلسه ای در خصوص بررسی مشکلات پارکهای ساحلی با حضور مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز، نماینده معاونت فنی و عمرانی شهرداری اهواز و نمایندگان مناطق یک و دو، معاومنین و مدیران این سازمان در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.
یکشنبه، 11 خرداد 1399 - 13:39
بازدید مدیر عامل سازمان پارکها از پارکهای سطح منطقه یک
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، هفته گذشته صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز به همراه معاون بهره برداری و فضای سبز سازمان، سرپرست فضای سبز منطقه یک و نماینده پیمانکار حفظ و نگهداری، از فضای سبز و پارکهای سطح منطقه یک بازدید بعمل آورد.
شنبه، 10 خرداد 1399 - 10:47
تقدیر از کارگران نمونه سازمان پارکها به مناسبت گرامیداشت روز کارگر
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ ظهر روز گذشته مراسم گرامیداشت روز کارگر و تقدیر از کارگران نمونه این سازمان با حضور سید جواد موسوی نسب معاون مالی و اقتصادی، صادق حزباوی معاون پارکها و فضای سبز، میلاد معصومی و رحیم زهیری نمایندگان کارگر سازمان پارکها و فضای سبز با حفظ ...
یکشنبه، 14 اردیبهشت 1399 - 07:55
اولین جلسه کمیته درآمدی سازمان پارکها در سال 99 برگزار شد
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکهار و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح روز گذشته اولین جلسه کمیته درآمدی سازمان پارکها با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران این مجموعه برگزار شد.
دوشنبه، 08 اردیبهشت 1399 - 14:06
جلسه مسئولین فضای سبز فولاد اکسین با مدیر عامل سازمان پارکها
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح امروز جلسه ای با حضور مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، معاونین و مدیران این مجموعه و مسئول فضای سبز و مدیر خدمات عمومی و رفاه شرکت فولاد اکسین در محل سالن جلسات سازمان پارکها برگزار شد.
دوشنبه، 08 اردیبهشت 1399 - 12:15
بازدید مدیرعامل سازمان پارکها از نخل های مثمر خیابان سلمان فارسی
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح روز گذشته صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز به همراه صادق حزباوی معاونت پارکها و فضای سبز و مالک حمادی مدیر امور مالی این سازمان از روند نگهداری نخل های مثمر کاشته شده در خیابان نادری بازدید بعمل آوردند.
یکشنبه، 31 فروردین 1399 - 09:21
صفحه 1 از 49ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها