اخبار

سازمان پارک ها و فضای سبز

 

RSS اخبار
رسیدگی به مشکلات آب خام مناطق یک و هشت
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح امروز جلسه ای با حضور مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، معاون فضای سبز و پارکهای این سازمان، معاونین خدمات شهری مناطق یک و هشت، مسئولین فضای سبز مناطق یک و هشت و ناظرین فضای سبز این مناطق در خصوص زمانبندی و رفع مشکلا...
چهارشنبه، 05 خرداد 1400 - 11:07
پارک بانوان منطقه چهار احیا می شود
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ سید رشید شجاعی از رسیدگی به مشکلات فضای سبز پارک بانوان و احیای آن خبر داد.
چهارشنبه، 05 خرداد 1400 - 09:48
بهسازی فضای سبز پارک مالیات
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ روز گذشته سید رشید شجاعی نژاد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز به همراه معاون فضای سبز و پارکها این سازمان، مسئول فضای سبز منطقه چهار و ناظر فضای سبز این منطقه از فضای سبز حدفاصل پارک مالیات تا میدان شقایق بازدید بعمل آو...
چهارشنبه، 05 خرداد 1400 - 09:29
بهسازی فضای سبز ساحل شرقی رودخانه کارون واقع در منطقه یک
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ سید رشید شجاعی از بهسازی قطعه فضای سبز پارک ساحلی شرق رودخانه کارون پشت هتل پارس اهواز خبر داد.
ﺳﻪشنبه، 04 خرداد 1400 - 10:33
پارک ربیع در منطقه یک ساماندهی می شود
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ سید رشید شجاعی نژاد از ساماندهی و احیای فضای سبز پارک ربیع واقع در انتهای بلوار ساحلی شهید فهمیده خبر داد.
ﺳﻪشنبه، 04 خرداد 1400 - 08:22
تأکید بر آبیاری شبانه فضای سبز در مناطق هشتگانه
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ ظهر روز گذشته جلسه ای با حضور سید رشید شجاعی مدیر عامل، معاون فضای سبز و پارکها، مسئولین فضای سبز مناطق چهار و پنج و ناظرین فضای سبز این مناطق در سالن جلسات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز برگزار شد.
ﺳﻪشنبه، 04 خرداد 1400 - 07:41
مدیر عامل سازمان پارکها تأکید کرد؛ کارکرد ماشین آلات فضای سبز بر اساس سامانه ردیابی
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ روز گذشته جلسه ایی با حضور معاون فضای سبز سازمان پارکها، مدیر امور نواحی، ناظران مناطق دو و شش و مسئولین فضای سبز مناطق دو و شش در سالن جلسات این مجموعه برگزار شد.
دوشنبه، 03 خرداد 1400 - 12:28
در بازدید از مناطق یک و دو مطرح شد: پاکسازی کلی سواحل رودخانه کارون
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ در بازدیدی که با حضور سید رشید شجاعی نژاد مدیر عامل این سازمان، مسئولین فضای سبز و نواحی چهارگانه مناطق یک و دو و همچنین ناظرین فضای سبز از سواحل رودخانه کارون در محدوده مناطق یک و دو انجام شد، لزوم پاکسازی کلی فضای سبز ساحل مطرح گردید.
یکشنبه، 02 خرداد 1400 - 11:07
نصب و راه اندازی GPS  بروی تانکرهای آب خام
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ ظهر روز گذشته جلسه ای با حضور معاون پارکها و فضای سبز سازمان، مسئولین فضای سبز منطقه یک و هشت و ناظرین این مناطق در سالن جلسات مجموعه سازمان پارکها برگزار شد.
یکشنبه، 02 خرداد 1400 - 10:24
شهردار اهواز تاکید کرد: لزوم ایجاد گلخانه و نهالستان در مناطق هشتگانه اهواز
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ بعد از ظهر روز شنبه جلسه شورای سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز با حضور ابراهیم نوشادی شهردار اهواز، بابک محمدی معاون خدمات شهری، کورش کیانی، خدارحم امیری مدیر کل جهاد کشاورزی استان خوزستان، مصطفی شبه مدیر کل حفاظت آب سازمان آب و ...
شنبه، 01 خرداد 1400 - 21:19
فضای سبز کلانشهر اهواز؛ چالش ها و فرصت ها
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز کلانشهر شهرداری اهواز؛ سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در سال 1369 با هدف ایجاد، توسعه و نگهداری از فضای سبز اهواز با سرانه فضای سبزی به حدود 1/3 متر مربع به ازای هر نفر تأسیس شد.
جمعه، 31 اردیبهشت 1400 - 23:22
تهیه دستور العمل آبیاری شبانه به مناطق هشتگانه
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح امروز جلسه ایی با حضور مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز، معاون فضای سبز و پارکها و کارشناسان ناظر فضای سبز مناطق هشتگانه در دفتر معاونت فضای سبز برگزار شد.
شنبه، 25 اردیبهشت 1400 - 13:40
تقدیر از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ بعد از ظهر روز پنجشنبه همزمان با عید سعید فطر، مدیر عامل این سازمان به همراه جمعی از مدیران مجموعه سازمان پارکها با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران دیدار و از آنها تقدیر بعمل آوردند.
پنجشنبه، 23 اردیبهشت 1400 - 22:23
بازدید سید رشید شجاعی از ایستگاه های پمپاژ آب خام
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، سید رشید شجاعی مدیر عامل این سازمان به همراه سعید ابراهیمی مدیر ناظر ایستگاه های پمپاژ آب خام خدمات شهری شهرداری اهواز بعد از ظهر روز سه شنبه از ایستگاه های پمپاژ آب خام شرق رودخانه کارون بازدید بعمل آوردند.
چهارشنبه، 22 اردیبهشت 1400 - 09:19
اولین جلسه کمیته آب خام سازمان در سال 1400 برگزار شد
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، ظهر روز گذشته اولین جلسه کمیته آب خام سازمان پارکها با حضور مدیر عامل، معاونین و کارشناسان این حوزه در سالن جلسات مدیریت این مجموعه برگزار شد.
چهارشنبه، 22 اردیبهشت 1400 - 08:46
صفحه 10 از 62ابتدا   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   انتها   
جستجوی اخبار